mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przetarg na budowę mostów w Bukowie Morskim

Przetarg na budowę mostów w Bukowie Morskim

Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie ogłosił przetarg na jedno z ostatnich zadań zapisanych w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 -2013. Chodzi o rozbiórkę i budowę dwóch mostów na rzece Bagiennicy i jej kanale w Bukowie Morskim. Zadanie jest częścią projektu przebudowy drogi wojewódzkiej nr 203 na odcinku Iwięcino - Dąbki.  Nowe mosty zastąpią stare i mocno zużyte konstrukcje z roku 1926.

Przetarg na budowę mostów w Bukowie Morskim
W trakcie budowy droga nr 203 w Bukowie Morskiem zostanie zamknięta, a objazd będzie poprowadzony drogą gminną. Ponieważ w jej ciągu znajduje się most o ograniczonych parametrach, z drogi tej będą mogły korzystać jedynie pojazdy do 3,5 tony oraz pojazdy komunikacji publicznej. W miejscu tym zostanie wprowadzona sygnalizacja świetlna i ruch wahadłowy. Pozostałe pojazdy będą kierowane objazdem drogami krajowymi: nr 6 Szczecin - Gdańsk i nr 37 Darłowo-Karwice.

Projekt przebudowy drogi nr 203 jest jednym z 28 zadań realizowanych przez ZZDW w Koszalinie, które są współfinansowane ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 -2013.

Inwestycja powinna zostać zakończona do 15 czerwca 2014 roku.
Tematy w artykule: zachodniopomorskie most

Podobne wiadomości:

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Polskie drogi 2017-05-30

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.