mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przetarg na budowę mostów w Bukowie Morskim

Przetarg na budowę mostów w Bukowie Morskim

Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie ogłosił przetarg na jedno z ostatnich zadań zapisanych w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 -2013. Chodzi o rozbiórkę i budowę dwóch mostów na rzece Bagiennicy i jej kanale w Bukowie Morskim. Zadanie jest częścią projektu przebudowy drogi wojewódzkiej nr 203 na odcinku Iwięcino - Dąbki.  Nowe mosty zastąpią stare i mocno zużyte konstrukcje z roku 1926.

Przetarg na budowę mostów w Bukowie Morskim
W trakcie budowy droga nr 203 w Bukowie Morskiem zostanie zamknięta, a objazd będzie poprowadzony drogą gminną. Ponieważ w jej ciągu znajduje się most o ograniczonych parametrach, z drogi tej będą mogły korzystać jedynie pojazdy do 3,5 tony oraz pojazdy komunikacji publicznej. W miejscu tym zostanie wprowadzona sygnalizacja świetlna i ruch wahadłowy. Pozostałe pojazdy będą kierowane objazdem drogami krajowymi: nr 6 Szczecin - Gdańsk i nr 37 Darłowo-Karwice.

Projekt przebudowy drogi nr 203 jest jednym z 28 zadań realizowanych przez ZZDW w Koszalinie, które są współfinansowane ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 -2013.

Inwestycja powinna zostać zakończona do 15 czerwca 2014 roku.
Tematy w artykule: zachodniopomorskie most

Podobne wiadomości:

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Polskie drogi 2017-05-30

Rząd dokończy budowę drogi S3

Rząd dokończy budowę drogi S3

Polskie drogi 2016-06-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.