mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przetarg na budowę mostów w Bukowie Morskim

Przetarg na budowę mostów w Bukowie Morskim

Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie ogłosił przetarg na jedno z ostatnich zadań zapisanych w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 -2013. Chodzi o rozbiórkę i budowę dwóch mostów na rzece Bagiennicy i jej kanale w Bukowie Morskim. Zadanie jest częścią projektu przebudowy drogi wojewódzkiej nr 203 na odcinku Iwięcino - Dąbki.  Nowe mosty zastąpią stare i mocno zużyte konstrukcje z roku 1926.

Przetarg na budowę mostów w Bukowie Morskim
W trakcie budowy droga nr 203 w Bukowie Morskiem zostanie zamknięta, a objazd będzie poprowadzony drogą gminną. Ponieważ w jej ciągu znajduje się most o ograniczonych parametrach, z drogi tej będą mogły korzystać jedynie pojazdy do 3,5 tony oraz pojazdy komunikacji publicznej. W miejscu tym zostanie wprowadzona sygnalizacja świetlna i ruch wahadłowy. Pozostałe pojazdy będą kierowane objazdem drogami krajowymi: nr 6 Szczecin - Gdańsk i nr 37 Darłowo-Karwice.

Projekt przebudowy drogi nr 203 jest jednym z 28 zadań realizowanych przez ZZDW w Koszalinie, które są współfinansowane ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 -2013.

Inwestycja powinna zostać zakończona do 15 czerwca 2014 roku.
Tematy w artykule: zachodniopomorskie most

Podobne wiadomości:

S6 Goleniów – Nowogard: koniec etapu projektowego

S6 Goleniów – Nowogard: koniec etapu...

Polskie drogi 2016-08-08

Rząd dokończy budowę drogi S3

Rząd dokończy budowę drogi S3

Polskie drogi 2016-06-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.