mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przetarg na kolejny odcinek Trasy Mostu Północnego

Przetarg na kolejny odcinek Trasy Mostu Północnego

Ogłoszono przetarg na budowę Trasy Mostu Północnego od węzła ul. Pułkowej do węzła Młociny. Otwarcie ofert nastąpi 14 kwietnia. Zakończenie budowy trasy przewidziano na 21 grudnia 2011 r.

Przetarg na kolejny odcinek Trasy Mostu Północnego

Etap II budowy Mostu Północnego liczy ok. 800 m i obejmuje odcinek pomiędzy ul. Zgrupowania AK „Kampinos” a ul. Encyklopedyczną. Trasa będzie się składała z dwóch jezdni o czterech pasach ruchu każda, torów tramwajowych, chodników, ścieżki rowerowej. Nad ul. Encyklopedyczną powstanie wiadukt wraz z dojazdami. Wybudowana zostanie także ul. Encyklopedyczna na odcinku 380 m z przejściem pod wiaduktem trasy głównej, 170 m ul. Nocznickiego i 110 m ul. Zgrupowania AK Kampinos. Wzdłuż trasy staną ekrany akustyczne.
 

Trasa Mostu Północnego przebiega w ciągu drogi krajowej nr 61 na odcinku od węzła z ulicą Marymoncką, Wybrzeżem Gdyńskim i ulicą Pułkową na Bielanach do węzła z ulicą Modlińską na Białołęce.

 


Podobne wiadomości:

Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i

Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i

Aktualności 2017-08-16

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

Komentuj:

~ch 2010-03-14

to jest oczywiste mowi sie o tym juz od lat wiec chyba nei ma watpliwosci nie ma sie co czepiac wazne ze buduja i to szybko zdaje sie

~WoW 2010-03-13

nie wiedzialem, ze zrodlo tekstu predestynuje opisywane miejsce... Znajdz mi inny tekst, gdzie autor ignoruje wymienienie miasta...

~jan 2010-03-13

To będzie DRAMAT!!!! Węzeł MŁOCINY jest za mały aby przyjąć ruch z mostu północnego. To będzie kolejny BUBEL czyli droga do nikąd.

~Majkel 2010-03-12

Spójrz na źródło tekstu - ZMiD Warszawa.... Widac ze lubisz 'jedździc' po Warszawce, ale to mozna wyleczyc. Pozdrawiam Kraków :-)

~WoW 2010-03-12

a o jakim miescie mowa? Nie wiedzialem, ze istnieje obowiazek znania ulic i dzielnic 100-licy. Skrajny przejaw lekcewazenia czytelnika przzez autora. Jak sie domyslam - warsiawka :(

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Kilka tygodni temu zadebiutowało nowe Volvo V60, a teraz przyszedł czas na wersję sedan. Model klasy średniej powalczy z takimi konkurentami jak Audi A4, Mercedes Klasy C czy BMW Serii 3.