mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przetarg na obwodnicę 2+1 Nowego Miasta Lubawskiego

Przetarg na obwodnicę 2+1 Nowego Miasta Lubawskiego

Ogłoszony został przetarg ograniczony na projekt i budowę obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego w ciągu drogi krajowej nr 15. Do 2 listopada  br. można składać wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.

Przetarg na obwodnicę 2+1 Nowego Miasta Lubawskiego
Postępowanie w trybie przetargu ograniczonego oznacza, że w pierwszym etapie będą składane wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu. Do drugiego etapu zaproszonych zostanie maksymalnie 20 wykonawców, których wiedza i doświadczenie, potencjał kadrowy oraz zdolność ekonomiczna i finansowa będzie spełniała warunki określone w treści ogłoszenia o zamówieniu.

Zamawiający przyjął w postępowaniu trzy kryteria oceny ofert. Oprócz ceny, jednym z kryteriów jest termin wykonania. Wykonawca na etapie składania ofert będzie mógł zaproponować wykonanie zamówienia w terminie krótszym niż maksymalny wymagany okres 37 miesięcy, jednak nie krótszym niż 34 miesiące. Trzecim kryterium oceny ofert jest okres gwarancji. Termin składania wniosków to 2 listopada br., natomiast podpisanie umowy przewidujemy  w grudniu 2016 r.Zadaniem wyłonionych w przetargu wykonawców będzie, przed przystąpieniem do prac budowlanych, wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej zgodnie z Wymaganiami Zamawiającego zawartymi w programie funkcjonalno-użytkowym oraz uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego wszelkich wymaganych uzgodnień, pozwoleń, zezwoleń, decyzji niezbędnych do zaprojektowania i zrealizowania inwestycji. Zakończenie robót budowlanych planowane w połowie 2020 r.

Obwodnica o dł. 18 km ominie Nowe Miasto Lubawskie od wschodu. Będzie drogą klasy GP o przekroju 2+1.

Podobne wiadomości:

Borgward BX7 SUV: Bardzo niemiecki - Targi...

auto motor i sport 2015-09-13

Borgward rozpoczyna sprzedaż swojego nowego SUV-a BX7 w Chinach, do Europy trafi rok później. Czego możemy się spodziewać po nowym modelu?

Bentley Bentayga - Targi Frankfurt 2015

auto motor i sport 2015-09-15

Ponad 600 KM, tona skóry i druga tona drewna - to nowy, ultraluksusowy Bentley Bentayga, którego mamy okazję podziwiać na targach we Frankfurcie. Jest tylu chętnych do obejrzenia tego auta, że ciężko zrobić dobre zdjęcia. Ciekawe, jak będzie wyglądało wnętrze po targach...

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross