mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przybyło 180 km nowych dróg

Przybyło 180 km nowych dróg

W ostatnim miesiącu przybyło około 180 kilometrów nowych dróg krajowych. GDDKiA otworzyłą między innymi autostradę A1 na odcinku Łodź - Włocławek i droge ekspresową S8 w woj. łódzkim.

Przybyło 180 km nowych dróg
Poprawę sytuacji na drogach zapewniło oddanie do ruchu około 180 km nowych dróg, w tym: 84-kilometrowego odcinka autostrady A1 z Łodzi do Włocławka, ponad 80-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S8 od granicy województwa mazowieckiego do Piotrkowa Trybunalskiego (w miniony piątek zostało zlikwidowane ostatnie utrudnienie na tej trasie - przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną w miejscowości Babsk), wiaduktu na węźle Radziejowice oraz kilometrowego odcinka drogi w rejonie Adamowic, węzła Wiskitki w okolicy Żyrardowa łączącego drogę krajową nr 50 z autostradą A2 oraz 8-kilometrowego fragmentu S11 od węzła Poznań Północ do węzła Poznań Rokietnica.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A1
Audi A1
Cena podstawowa już od: 80 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje...

Polskie drogi 2017-12-01

Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek

Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek

Polskie drogi 2017-12-05

Komentuj:

~kierowca 2012-11-04

Poznań Północ- Poznań Rokietnica - ha ha ha !!!!!!!!!!!!!!!!!! Kilka kilometrów drogi ekspresowej zakończonej drogami gruntowymi. Pozdrawiam wszystkich pseudoekologów (zainteresowani tematem wiedzą o co chodzi).

~edeq 2012-11-04

Tylko cieszyć się, że oddają drogi, których budowę rozpoczęto w minionych latach. Tylko dlaczego nie ma żadnych nowych przetargów na budowę dróg ekspresowych i autostrad?

Jotgie 2012-11-03

A Wy nadal się upieracie! Autostrada A1 między Włocławkiem i Strykowem nie jest otwarta!

~janles62 2012-11-03

pozazdrościć- pod Rzeszowem kopali autostradę i końca nie widać

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.