mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przybyło 180 km nowych dróg

Przybyło 180 km nowych dróg

W ostatnim miesiącu przybyło około 180 kilometrów nowych dróg krajowych. GDDKiA otworzyłą między innymi autostradę A1 na odcinku Łodź - Włocławek i droge ekspresową S8 w woj. łódzkim.

Przybyło 180 km nowych dróg
Poprawę sytuacji na drogach zapewniło oddanie do ruchu około 180 km nowych dróg, w tym: 84-kilometrowego odcinka autostrady A1 z Łodzi do Włocławka, ponad 80-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S8 od granicy województwa mazowieckiego do Piotrkowa Trybunalskiego (w miniony piątek zostało zlikwidowane ostatnie utrudnienie na tej trasie - przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną w miejscowości Babsk), wiaduktu na węźle Radziejowice oraz kilometrowego odcinka drogi w rejonie Adamowic, węzła Wiskitki w okolicy Żyrardowa łączącego drogę krajową nr 50 z autostradą A2 oraz 8-kilometrowego fragmentu S11 od węzła Poznań Północ do węzła Poznań Rokietnica.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A1
Audi A1
Cena podstawowa już od: 80 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Samochodowe centrum dowodzenia

auto motor i sport 0000-00-00

Nawigacja, odtwarzacz audio-video i zestaw głośnomówiący w jednym niezwykłym urządzeniu: AVIC-F40BT.

Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka

Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka

Polskie drogi 2018-01-15

Komentuj:

~kierowca 2012-11-04

Poznań Północ- Poznań Rokietnica - ha ha ha !!!!!!!!!!!!!!!!!! Kilka kilometrów drogi ekspresowej zakończonej drogami gruntowymi. Pozdrawiam wszystkich pseudoekologów (zainteresowani tematem wiedzą o co chodzi).

~edeq 2012-11-04

Tylko cieszyć się, że oddają drogi, których budowę rozpoczęto w minionych latach. Tylko dlaczego nie ma żadnych nowych przetargów na budowę dróg ekspresowych i autostrad?

Jotgie 2012-11-03

A Wy nadal się upieracie! Autostrada A1 między Włocławkiem i Strykowem nie jest otwarta!

~janles62 2012-11-03

pozazdrościć- pod Rzeszowem kopali autostradę i końca nie widać

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.