mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > ROAD ENGINEERING - Ukraina czeka na autostrady

ROAD ENGINEERING - Ukraina czeka na autostrady

W perspektywie najbliższych kilkunastu lat na Ukrainie powstanie kilkanaście tysięcy kilometrów dróg i autostrad. Nasz wschodni sąsiad już staje się bardzo poważnym kontrahentem dla światowego przemysłu drogowego. Możliwość wejścia polskich firm na ukraiński rynek wspierają Targi Kielce, które organizują w tym roku w Kijowie swoją drugą zagraniczną wystawę. Tym razem poświęconą właśnie sektorowi drogownictwa - ROAD ENGINEERING.

Ukraina - drugie co do wielkości państwo w Europie i jedna z najdynamiczniej rozwijających się gospodarek na świecie - przyciąga dziś uwagę wielu polskich firm. Ścisła współpraca z naszym wschodnim sąsiadem to potężna szansa dla rodzimego biznesu. Stąd potrzeba coraz częstszych kontaktów. Idealną platformą dla tego rodzaju spotkań i wzajemnego poznawania swoich możliwości są oczywiście imprezy wystawiennicze i targowe. Od 25 do 27 października br. w halach International Exhibition Center w Kijowie odbędzie się po raz pierwszy ROAD ENGINEERING. Pod tą nazwą kryją się trzy, odbywające się w tym samym czasie, wystawy - Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, Międzynarodowe Targi Infrastruktury i Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych.

ROAD ENGINEERING to zagraniczna mutacja największej imprezy targowej sektora drogownictwa w Polsce - Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA. Swoją ofertę prezentują na niej wszystkie firmy, mające jakikolwiek związek z budową dróg i autostrad. Podczas debiutanckiej edycji ukraińskich targów drogownictwa, wystawcy zaprezentują m.in. sprzęt i materiały do budowy dróg, mostów, wiaduktów, tuneli, stacji benzynowych, oznakowanie oraz cały szereg maszyn i urządzeń związanych z infrastrukturą drogownictwa. Swój udział zapowiedzieli również wystawcy specjalizujący się m.in. w systemach bezpieczeństwa, oznakowaniu, inżynierii ruchu, systemach i urządzeniach ostrzegania o niebezpieczeństwie, technologiach ochrony środowiska, budowie mostów, tuneli, wiaduktów. Atrakcją targów - podobnie jak w przypadku ich polskiego odpowiednika - będą pokazy ciężkiego sprzętu drogowego, maszyn i urządzeń do robót ziemnych, żurawi oraz specjalistycznych pojazdów budowlanych. Zaprezentowane zostaną także m.in. najnowsze technologie rozbiórek, bezwykopowe techniki układania i odnawiania instalacji wodno-kanalizacyjnych, oprogramowania
i urządzenia do pobierania opłat, metody planowania sieci dróg.

  Udział w nich zapowiedziało ponad 50 wystawców z Australii, Danii, Francji, Polski, Rosji, Turcji i Ukrainy. W perspektywie najbliższego czasu Targi Kielce mogą więc liczyć na powielenie krajowego sukcesu i sięgnięcie po tytuł organizatora największych wystaw dla sektora drogowego w całej Europie.

Więcej o targach

 

Tematy w artykule: projekty drogowe

Podobne wiadomości:

Węzeł Żnin powstanie szybciej niż zakładano

Węzeł Żnin powstanie szybciej niż zakładano

Polskie drogi 2014-11-03

W 2018 roku pojedziemy obwodnicą Kłodzka

W 2018 roku pojedziemy obwodnicą Kłodzka

Polskie drogi 2014-10-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.