mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > ROAD ENGINEERING - Ukraina czeka na autostrady

ROAD ENGINEERING - Ukraina czeka na autostrady

W perspektywie najbliższych kilkunastu lat na Ukrainie powstanie kilkanaście tysięcy kilometrów dróg i autostrad. Nasz wschodni sąsiad już staje się bardzo poważnym kontrahentem dla światowego przemysłu drogowego. Możliwość wejścia polskich firm na ukraiński rynek wspierają Targi Kielce, które organizują w tym roku w Kijowie swoją drugą zagraniczną wystawę. Tym razem poświęconą właśnie sektorowi drogownictwa - ROAD ENGINEERING.

Ukraina - drugie co do wielkości państwo w Europie i jedna z najdynamiczniej rozwijających się gospodarek na świecie - przyciąga dziś uwagę wielu polskich firm. Ścisła współpraca z naszym wschodnim sąsiadem to potężna szansa dla rodzimego biznesu. Stąd potrzeba coraz częstszych kontaktów. Idealną platformą dla tego rodzaju spotkań i wzajemnego poznawania swoich możliwości są oczywiście imprezy wystawiennicze i targowe. Od 25 do 27 października br. w halach International Exhibition Center w Kijowie odbędzie się po raz pierwszy ROAD ENGINEERING. Pod tą nazwą kryją się trzy, odbywające się w tym samym czasie, wystawy - Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, Międzynarodowe Targi Infrastruktury i Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych.

ROAD ENGINEERING to zagraniczna mutacja największej imprezy targowej sektora drogownictwa w Polsce - Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA. Swoją ofertę prezentują na niej wszystkie firmy, mające jakikolwiek związek z budową dróg i autostrad. Podczas debiutanckiej edycji ukraińskich targów drogownictwa, wystawcy zaprezentują m.in. sprzęt i materiały do budowy dróg, mostów, wiaduktów, tuneli, stacji benzynowych, oznakowanie oraz cały szereg maszyn i urządzeń związanych z infrastrukturą drogownictwa. Swój udział zapowiedzieli również wystawcy specjalizujący się m.in. w systemach bezpieczeństwa, oznakowaniu, inżynierii ruchu, systemach i urządzeniach ostrzegania o niebezpieczeństwie, technologiach ochrony środowiska, budowie mostów, tuneli, wiaduktów. Atrakcją targów - podobnie jak w przypadku ich polskiego odpowiednika - będą pokazy ciężkiego sprzętu drogowego, maszyn i urządzeń do robót ziemnych, żurawi oraz specjalistycznych pojazdów budowlanych. Zaprezentowane zostaną także m.in. najnowsze technologie rozbiórek, bezwykopowe techniki układania i odnawiania instalacji wodno-kanalizacyjnych, oprogramowania
i urządzenia do pobierania opłat, metody planowania sieci dróg.

  Udział w nich zapowiedziało ponad 50 wystawców z Australii, Danii, Francji, Polski, Rosji, Turcji i Ukrainy. W perspektywie najbliższego czasu Targi Kielce mogą więc liczyć na powielenie krajowego sukcesu i sięgnięcie po tytuł organizatora największych wystaw dla sektora drogowego w całej Europie.

Więcej o targach

 

Tematy w artykule: projekty drogowe

Podobne wiadomości:

DTŚ wyjdzie za Gliwice

DTŚ wyjdzie za Gliwice

Polskie drogi 2014-07-09

Koncepcje dla DW269 i DW270

Koncepcje dla DW269 i DW270

Polskie drogi 2014-07-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando