mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remont na 102 w Kołobrzegu

Remont na 102 w Kołobrzegu

Ruszyła przebudowa części drogi wojewódzkiej nr 102 w Kołobrzegu. Wartość umowy na roboty budowlane wynosi prawie 8 mln zł. Zadanie jest dofinansowywane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.

Remont na 102 w Kołobrzegu
Wykonawcą inwestycji jest konsorcjum firm Energopol-Szczecin SA oraz Drogi i Mosty Sp. z o.o. ze Słupska. Zakres inwestycji obejmuje remont ul. Trzebiatowskiej, przebudowę ronda przy ul. Trzebiatowskiej oraz budowę nowego mostu na Kanale Drzewnym.
 

Podobne wiadomości:

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

S6 Goleniów – Nowogard: koniec etapu projektowego

S6 Goleniów – Nowogard: koniec etapu...

Polskie drogi 2016-08-08

Komentuj:

~Jotgie 2010-03-31

To już chyba Moje auto nie ma o czym pisać... Ja rozpoczynam budowę - połączenie drogi woj. nr 189 Złotów - Jastrowie z drogą powiatową nr 120100 Złotów - Lędyczek z zupełnie nowym przebiegiem. Budowa ma na celu wyeliminowanie ciężkiego ruchu sprzed szkoły podstawowej, gimnazjum, ośrodka rehabilitacyjnego oraz przedszkola. Koszt przebudowy to też 8 mln i to bez żadnego obiektu mostowego. Ale o tym raczej serwis nie napisze bo takich budów jest tysiące w Polsce!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.