mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remont na 102 w Kołobrzegu

Remont na 102 w Kołobrzegu

Ruszyła przebudowa części drogi wojewódzkiej nr 102 w Kołobrzegu. Wartość umowy na roboty budowlane wynosi prawie 8 mln zł. Zadanie jest dofinansowywane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.

Remont na 102 w Kołobrzegu
Wykonawcą inwestycji jest konsorcjum firm Energopol-Szczecin SA oraz Drogi i Mosty Sp. z o.o. ze Słupska. Zakres inwestycji obejmuje remont ul. Trzebiatowskiej, przebudowę ronda przy ul. Trzebiatowskiej oraz budowę nowego mostu na Kanale Drzewnym.
 

Podobne wiadomości:

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

S6 Goleniów – Nowogard: koniec etapu projektowego

S6 Goleniów – Nowogard: koniec etapu...

Polskie drogi 2016-08-08

Komentuj:

~Jotgie 2010-03-31

To już chyba Moje auto nie ma o czym pisać... Ja rozpoczynam budowę - połączenie drogi woj. nr 189 Złotów - Jastrowie z drogą powiatową nr 120100 Złotów - Lędyczek z zupełnie nowym przebiegiem. Budowa ma na celu wyeliminowanie ciężkiego ruchu sprzed szkoły podstawowej, gimnazjum, ośrodka rehabilitacyjnego oraz przedszkola. Koszt przebudowy to też 8 mln i to bez żadnego obiektu mostowego. Ale o tym raczej serwis nie napisze bo takich budów jest tysiące w Polsce!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Polacy kupili rekordową liczbę nowych aut
Polacy kupili rekordową liczbę nowych aut
Instytut SAMAR donosi, że rynek nowych samochodów w Polsce cały czas rośnie. Wszystko wskazuje na to, że prognozowana sprzedaż na koniec roku, czyli 490 tys. samochodów, jest jak najbardziej realna do osiągnięcia.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech