mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remont na Zakopiance Poronin - Zakopane

Remont na Zakopiance Poronin - Zakopane

Od poniedziałku 28 listopada planowane jest rozpoczęcie remontu nawierzchni drogi krajowej nr 47 popularnej zwanej Zakopianką na trasie Poronin - Zakopane. Prace powinny zakończyć się 5 grudnia br.

Remont na Zakopiance Poronin - Zakopane
Prace prowadzone będą od skrzyżowania drogi krajowej nr 47 z ul. Kasprowicza w Poroninie do skrzyżowania na Ustupie z ul. Droga na Olczę w Zakopanem. Na odcinku ok. 2 km 200 metrów stara nawierzchnia będzie frezowana i układana nowa. Od godz. 8.00 w poniedziałek 28 listopada na tym odcinku droga zostanie zamknięta do godz. 18.00. Po zamiataniu i sprzątnięciu jezdni puszczony zostanie ruch. I taki cykl będzie się powtarzał codziennie. Objazdy wyznaczone zostaną drogami gminnymi: ul. Kasprowicza w Poroninie i ul. Ustup w Zakopanem.

Prowadzenie prac  remontowych zaplanowano do 5 grudnia, jeżeli pogoda się nie załamie. W razie pogorszenia warunków pogodowych roboty zostaną przerwane.  Koszt remontu nawierzchni wyniesie 2,5 mln zł.

Podobne wiadomości:

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Polskie drogi 2018-02-07

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.