mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remont na Zakopiance Poronin - Zakopane

Remont na Zakopiance Poronin - Zakopane

Od poniedziałku 28 listopada planowane jest rozpoczęcie remontu nawierzchni drogi krajowej nr 47 popularnej zwanej Zakopianką na trasie Poronin - Zakopane. Prace powinny zakończyć się 5 grudnia br.

Remont na Zakopiance Poronin - Zakopane
Prace prowadzone będą od skrzyżowania drogi krajowej nr 47 z ul. Kasprowicza w Poroninie do skrzyżowania na Ustupie z ul. Droga na Olczę w Zakopanem. Na odcinku ok. 2 km 200 metrów stara nawierzchnia będzie frezowana i układana nowa. Od godz. 8.00 w poniedziałek 28 listopada na tym odcinku droga zostanie zamknięta do godz. 18.00. Po zamiataniu i sprzątnięciu jezdni puszczony zostanie ruch. I taki cykl będzie się powtarzał codziennie. Objazdy wyznaczone zostaną drogami gminnymi: ul. Kasprowicza w Poroninie i ul. Ustup w Zakopanem.

Prowadzenie prac  remontowych zaplanowano do 5 grudnia, jeżeli pogoda się nie załamie. W razie pogorszenia warunków pogodowych roboty zostaną przerwane.  Koszt remontu nawierzchni wyniesie 2,5 mln zł.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Fabia Black Edition - limitowana wersja
Skoda Fabia Black Edition - limitowana wersja
W polskich salonach debiutuje limitowana Skoda Fabia Black Edition. Auto wyróżnia się czarnym, eleganckim kolorem i bogatszym wyposażeniem. Egzemplarze z ograniczonej puli są dostępne w salonach od 63 030 zł.