mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remont odcinka Skwierzyna - Międzyrzecz

Remont odcinka Skwierzyna - Międzyrzecz

Od 1 października rusza remont prawie 13 km odcinka drogi krajowej nr 3 od skrzyżowania dróg krajowych nr 3 i DK24 w Skwierzynie (rondo) do przejazdu kolejowego koło Międzyrzecza.

Remont odcinka Skwierzyna - Międzyrzecz
Prace na drodze krajowej nr 3 mają na celu naprawę zniszczonej nawierzchni, a tym samym poprawę komfortu i bezpieczeństwa podróżujących.

Roboty, a tym samym utrudnienia w postaci ruchu wahadłowego (w dzień) i ograniczenia prędkości do 60 km/h w nocy, potrwają do 14 listopada 2013 r.

 
Tematy w artykule: utrudnienia w ruchu

Podobne wiadomości:

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Polskie drogi 2016-07-28

Zakończony pierwszy etap remontu A4

Zakończony pierwszy etap remontu A4

Polskie drogi 2015-06-22

Komentuj:

~warszawiak 2013-10-07

Czy u nas zawsze musi być wszystko postawione na głowie? Nie neguję konieczności remontu, jest naturalnie potrzebny, ale przecież w maju przyszłego roku ma być otwarty odcinek S3 Gorzów-Skwierzyna-Międzyrzec wraz z obwodnicą Skwierzyny na DK24. Nie można było poczekać i starą 3-kę wyremontować później, po otwarciu S3? Oczywistością jest przecież, że wtedy ilość pojazdów na starej 3-ce drastycznie zmaleje i późniejszy remont "pod ruchem" byłby ogromnym ułatwieniem zarówno dla kierowców, jak i dla wykonawców remontu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes AMG E63 4MATIC+ - kombi dla spóźnialskich
Mercedes AMG E63 4MATIC+ - kombi dla spóźnialskich
Ekipa z Affalterbach zaprezentowała kilka miesięcy temu najnowsza odsłonę Mercedesa Klasy E o nadwoziu sedan. Teraz na warsztat trafia kolejna wersja, przeznaczona dla klientów poszukujących dynamicznego, a zarazem praktycznego wozu.
Odgadnij model Odgadnij model