mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remont przy Bramie Portowej w Szczecinie

Remont przy Bramie Portowej w Szczecinie

Trwa przebudowa węzła komunikacyjnego przy Bramie Portowej w Szczecinie. Remont potrwa do końca lipca.

Remont przy Bramie Portowej w Szczecinie
Prace i  związane z nimi zmiany w organizacji ruchu rozpoczęły się w nocy z 13 na 14 kwietnia br. Remont został podzielony na 6 etapów. Realizacja pierwszego etapu zaplanowana została do 29 kwietnia. W tym czasie prowadzone będą prace związane z wymianą torowisk na wlocie od strony ul. Wyszyńskiego a także od strony Placu Zwycięstwa pomiędzy ul. Kaszubską a al. Niepodległości (nitka wyjazdowa z miasta).

W celu zwiększenia przepustowości skrzyżowania przy Moście Długim oraz zwiększenia płynności ruchu wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu sygnalizacji świetlnej tym miejscu. Zmiany polegać mają głównie na wydłużeniu fazy światła zielonego dla kierunków od strony ul. Kolumba i Dworca Morskiego. To pierwsze decyzje dotyczące organizacji ruchu po rozpoczęciu remontu skrzyżowania przy Bramie Portowej.

Dodatkowo, w celu poprawy funkcjonowania komunikacji miejskiej autobusy będą miały wydzielony buspas na ul. Energetyków (nitka wjazdowa do centrum) na odcinku od Trasy Zamkowej do Mostu Długiego.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Tesla Model 3 oficjalnie. Znamy dane techniczne
Tesla Model 3 oficjalnie. Znamy dane techniczne
To był wielki dzień dla Elona Muska. Tesla zaprezentowała Model 3, który wprowadzi rewolucję w segmencie samochodów elektrycznych. Ceny długo oczekiwanego samochodu startują już od 35 tys. dolarów, a pierwsze egzemplarze zostały właśnie wręczone klientom.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech