mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remont przy Bramie Portowej w Szczecinie

Remont przy Bramie Portowej w Szczecinie

Trwa przebudowa węzła komunikacyjnego przy Bramie Portowej w Szczecinie. Remont potrwa do końca lipca.

Remont przy Bramie Portowej w Szczecinie
Prace i  związane z nimi zmiany w organizacji ruchu rozpoczęły się w nocy z 13 na 14 kwietnia br. Remont został podzielony na 6 etapów. Realizacja pierwszego etapu zaplanowana została do 29 kwietnia. W tym czasie prowadzone będą prace związane z wymianą torowisk na wlocie od strony ul. Wyszyńskiego a także od strony Placu Zwycięstwa pomiędzy ul. Kaszubską a al. Niepodległości (nitka wyjazdowa z miasta).

W celu zwiększenia przepustowości skrzyżowania przy Moście Długim oraz zwiększenia płynności ruchu wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu sygnalizacji świetlnej tym miejscu. Zmiany polegać mają głównie na wydłużeniu fazy światła zielonego dla kierunków od strony ul. Kolumba i Dworca Morskiego. To pierwsze decyzje dotyczące organizacji ruchu po rozpoczęciu remontu skrzyżowania przy Bramie Portowej.

Dodatkowo, w celu poprawy funkcjonowania komunikacji miejskiej autobusy będą miały wydzielony buspas na ul. Energetyków (nitka wjazdowa do centrum) na odcinku od Trasy Zamkowej do Mostu Długiego.

Podobne wiadomości:

Powrót marki Alpine?

auto motor i sport 0000-00-00

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?