mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remont rozpoczęty w podpoznańskiej Murowanej Goślinie

Remont rozpoczęty w podpoznańskiej Murowanej Goślinie

Ruszyły prace w podpoznańskiej Murowanej Goślinie - drogowcy rozpoczęli przebudowę ulicy Raduszyńskiej. Inwestycja warta blisko 5,5 mln złotych ma być gotowa we wrześniu 2011 roku.

Remont rozpoczęty w podpoznańskiej Murowanej Goślinie
Drogowcy zakończyli już etap przygotowań do realizacji inwestycji łącznie z niezbędną wycinką drzew. Zanim jednak mieszkańcy Murowanej Gośliny cieszyć się będą z nowej drogi i wyremontowanego mostu czekają ich niewielkie utrudnienia. – W związku z rozpoczęciem prac drogowych wprowadzona została zmiana organizacji ruchu. Most na rzece Trojance został zamknięty. Mieszkańcy powinni kierować się objazdem i zwracać uwagę na nowe oznakowanie -  mówi Maciej Raczak z firmy Budownictwo Drogowe Siedlecki Sp. z o.o., głównego wykonawcy projektu. Objazd poprowadzony został ulicami Mściszewska – Poznańska – Długa.

Projekt o nazwie „Przebudowa ulicy Raduszyńskiej wraz mostem” to jedna z największych inwestycji w Murowanej Goślinie. Na jej realizację gmina dostała dofinansowanie z Unii Europejskiej. Pozyskane środki pochodzą z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Inwestycja warta blisko 5,5 mln złotych ma być gotowa we wrześniu 2011 roku. Na zlecenie Gminy prace wykonuje Budownictwo Drogowe Siedlecki Sp. z o.o.

Podobne wiadomości:

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Polskie drogi 2017-05-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.