mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remont trasy Legionowo-Zegrze

Remont trasy Legionowo-Zegrze

Rozpoczął się remont drogi krajowej nr 61 na odcinku od wiaduktu w Legionowie do ronda w Zegrzu. Wystąpia utrudnienia w ruchu. Planowane zakończenie prac to połowa listopada br.

Remont trasy Legionowo-Zegrze
Remont przewiduje w zakresie nawierzchni: frezowanie, remont cząstkowy, wzmocnienia konstrukcji nawierzchni poprzez ułożenie siatki stalowej na skrzyżowaniu z ulicą Kupiecką (przy Kauflandzie), ułożenie warstwy wiążącej oraz ścieralnej. Wykonane zostaną również prace związane z uzupełnianiem poboczy, renowacją i odtworzeniem rowów, robotami brukarskimi (krawężniki, chodniki), regulacją infrastruktury podziemnej jak i oznakowaniem poziomym.

- W celu uniknięcia dużych utrudnień ustalono prowadzenie robót połową szerokości jezdni przy wprowadzeniu ruchu wahadłowego kierowanego przez osoby uprawnione z dodatkowymi stanowiskami na wlotach podporządkowanych. Istniejąca sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniach zostanie wyłączona przy zapewnieniu ręcznego kierowania ruchem, co zapewni swobodny przepływ samochodów w newralgicznych punktach. Komunikacja wlotów podporządkowanych pozostanie zachowana poprzez zorganizowanie prac jako roboty prowadzone do i od połowy skrzyżowania. Roboty nawierzchniowe prowadzone będą nocą w godzinach 23.00 do godz. 5.00 a po ich zakończeniu przywrócony zostanie ruch dwukierunkowy - planowane rozpoczęcie tych prac z 16 na 17 września br. - zaznaczają drogowcy.
Tematy w artykule: mazowieckie

Podobne wiadomości:

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

panpisior 2013-09-14

wyboraż sobie ze nie ale dobry i remont co niż jeździć po dziurach póki co a reszta póxniej kiedys tam w lepszych czasach

~Roni Bydlak 2013-09-13

To nie poszerzą?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Honda pracuje nad hybrydą
Honda pracuje nad hybrydą
Japoński producent postawił sobie bardzo ambitny cel. Do 2030 roku dwie trzecie samochodów sprzedawanych przez tą markę ma być napędzana układem hybrydowym. Dlatego inżynierowie pracują nad nowym rozwiązaniem.