mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remont ulicy Marcelińskiej w Poznaniu

Remont ulicy Marcelińskiej w Poznaniu

W Poznaniu rozpoczął się remont ulicy Marcelińskiej na odcinku od ulicy Grochowskiej do ulicy Ostroroga. Prace remontowe będą polegać na frezowaniu zniszczonej i ułożeniu nowej nawierzchni jezdni.

Remont ulicy Marcelińskiej w Poznaniu
Wprowadzona została nowa, tymczasowa organizacja ruchu. Obowiązywać będzie jeden kierunek ruchu – od ulicy Grochowskiej do ulicy Ostroroga. Obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km na godzinę. Zalecamy jest objazd ulicami Przybyszewskiego – Grunwaldzką do ulicy Grochowskiej. Z uwagi na mniejszą przepustowość ulic, możliwy objazd ulicami Szamotulską – Brzask do ulicy Grochowskiej przeznaczony jest dla ruchu lokalnego.

Prace będą prowadzone etapami. W pierwszej kolejności zostanie wyremontowana północna strona ulicy. Ruch odbywać się będzie południową stroną jezdni. W okresie układania nowej nawierzchni bitumicznej nastąpią czasowe (do kilku godzin) wyłączenia z ruchu skrzyżowań z ulicami Międzychodzką, Nowotomyską i Sierakowską.

Po zakończeniu remontu północnej części ulicy drogowcy z Zakładu Robót Drogowych przystąpią do frezowania i układania nowej nawierzchni jezdni po stronie południowej. Nadal obowiązywać będzie jeden kierunek jazdy od ulicy Grochowskiej do ulicy Ostroroga. W okresie układania nowej nawierzchni bitumicznej nastąpią czasowe (do kilku godzin) wyłączenia z ruchu skrzyżowań z ulicami Włodkowica, Lubeckiego, Skarbka, Ostoroga.

Prace drogowe, na zlecenie Zarządu Dróg Miejskich, wykona Zakład Robót Drogowych. Zakończenie prac remontowych zostało wyznaczone na 31 maja 2014 roku.

Jesienią ubiegłego roku, została wyremontowana ulica Marcelińska na odcinku od ulicy Ostroroga – Przybyszewskiego.
Tematy w artykule: wielkopolskie Poznań remont

Podobne wiadomości:

Targi Poznań Motor Show 2014 - podsumowanie

auto motor i sport 0000-00-00

Poznańskie targi motoryzacyjne Motor Show 2014 zakończone. Miało być głośno, tłoczno i z rozmachem. I było. Przez cztery dni hale wystawowe odwiedziło ponad 90 tysięcy ludzi.

Remont autostrady A4 - ruszył drugi etap

Remont autostrady A4 - ruszył drugi etap

Polskie drogi 2016-04-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.