mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remonty krajówek w województwie lubelskim

Remonty krajówek w województwie lubelskim

Prawie 21 km najbardziej zdegradowanych odcinków dróg krajowych w województwie lubelskim zyska w tym roku nową nawierzchnię.

Remonty krajówek w województwie lubelskim
Rozpoczęło się już układanie nowej nawierzchni na blisko 3 kilometrowym odcinku DK 19 pomiędzy Strzeszkowicami i Niedrzwicą Dużą oraz w Trojaczkowicach. Wiążę się to z wprowadzeniem ruchu wahadłowego sterowanego ręcznie. Prace potrwają do 30 września. W sierpniu maszyny drogowe pojawią się na liczącym 3,8 km odcinku DK19 przechodzącym przez Niedrzwice Dużą i Kościelną. Tu prace potrwają do 31 października.

Jeszcze na przełomie lipca i sierpnia ruszy remont bardzo zdegradowanego odcinka DK63 od Radzynia Podlaskiego do Wisznic. W sumie do połowy października nowa nawierzchnia pojawi się na 10,5 km tej drogi. Natomiast w sierpniu rozpocznie się remont obwodnicy Krasnegostawu (3,4 km) który potrwa do 31 października br.
Tematy w artykule: lubelskie

Podobne wiadomości:

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Polskie drogi 2017-08-24

S19 - trwają intensywne prace

S19 - trwają intensywne prace

Polskie drogi 2017-06-11

Rusza drugi etap przetargu na budowę fragmentu trasy Via Carpatia z Lublina do Kraśnika – poinformował pod koniec tygodnia wiceminister infrastruktury i budownictwa Jerzy Szmit. W tym roku zostanie podpisana umowa na wykonanie prac, które potrwają 36 miesięcy.

Komentuj:

~kocur 2013-08-06

a co z remontem beznadziejnej drogi Parczew-Łuków?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen T-Roc - nowy crossover w rodzinie
Volkswagen T-Roc - nowy crossover w rodzinie
O tym modelu było głośno już od dawna, ale dopiero teraz możemy zobaczyć go w pełnej okazałości. Volkswagen T-Roc to niemiecki konkurent Toyoty C-HR i Nissana Juke.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic