mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remonty krajówek w województwie lubelskim

Remonty krajówek w województwie lubelskim

Prawie 21 km najbardziej zdegradowanych odcinków dróg krajowych w województwie lubelskim zyska w tym roku nową nawierzchnię.

Remonty krajówek w województwie lubelskim
Rozpoczęło się już układanie nowej nawierzchni na blisko 3 kilometrowym odcinku DK 19 pomiędzy Strzeszkowicami i Niedrzwicą Dużą oraz w Trojaczkowicach. Wiążę się to z wprowadzeniem ruchu wahadłowego sterowanego ręcznie. Prace potrwają do 30 września. W sierpniu maszyny drogowe pojawią się na liczącym 3,8 km odcinku DK19 przechodzącym przez Niedrzwice Dużą i Kościelną. Tu prace potrwają do 31 października.

Jeszcze na przełomie lipca i sierpnia ruszy remont bardzo zdegradowanego odcinka DK63 od Radzynia Podlaskiego do Wisznic. W sumie do połowy października nowa nawierzchnia pojawi się na 10,5 km tej drogi. Natomiast w sierpniu rozpocznie się remont obwodnicy Krasnegostawu (3,4 km) który potrwa do 31 października br.
Tematy w artykule: lubelskie

Podobne wiadomości:

S19 - otwarta dwa wiadukty nad obwodnicą Lublina

S19 - otwarta dwa wiadukty nad obwodnicą...

Polskie drogi 2016-05-02

Droga ekspresowa połączy Puławy z S17

Droga ekspresowa połączy Puławy z S17

Polskie drogi 2016-04-15

Komentuj:

~kocur 2013-08-06

a co z remontem beznadziejnej drogi Parczew-Łuków?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.