mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remonty na Lubelszczyźnie

Remonty na Lubelszczyźnie

Rozpoczęło się usuwanie uszkodzeń nawierzchni dróg krajowych po okresie zimowym w woj. lubelskim. Remonty cząstkowe prowadzone są obecnie na DK 17 oraz DK 19, a w następnych dniach obejmą także pozostałe odcinki dróg krajowych. 

Remonty na Lubelszczyźnie
Uszkodzona nawierzchnia drogi jest frezowana, a następnie uzupełniania masą bitumiczną na gorąco. Te prace powodują czasowe utrudnianie w ruchu. Jezdnia jest zwężona, ale zachowany jest przejazd w obu kierunkach. Ekipy wykonawców przemieszczają się z dnia na dzień w nowe miejsce. Drogowców można spotkać na DK 17 pomiędzy Lublinem i Żyrzynem oraz na DK 19 pomiędzy Konopnicą i Niedrzwicą. Na siedemnastce prace potrwają do 16 czerwca, a ekipy z odcinka Kurów - Lublin przeniosą się na Żyrzyn - Niwa Babicka. Na dziewiętnastce prace będą przemieszczać się w kierunku Kraśnika – informuje GDDKiA w Lublinie.

Oprócz utrudnień wynikających z remontów cząstkowych kierowcy muszą zachować rozwagę i cierpliwość na przebudowywanych odcinkach dróg DK17 (pomiędzy Piaskami i Łopiennikiem) oraz na DK 2 (obwodnica Białej Podlaskiej). Ruch wahadłowy jest też na moście w Woli Skromowskiej (DK 19), a w Woli Radzięckiej (DK 74) trwa budowa tymczasowego mostu oraz objazdu na który umożliwi przełożenie ruchu i rozpoczęcie przebudowy dotychczasowej przeprawy.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 2
Mazda 2
Cena podstawowa już od: 54 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

~marcin 2009-05-30

Kurów-Żyrzyn pustka, 0 robotnika, jakaś ściema.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.