mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remonty na Podkarpaciu

Remonty na Podkarpaciu

Trwają prace związane z remontami podkarpackich odcinków dróg krajowych nr 4 i nr 9. Kierowcy muszą zatem liczyć się z utrudnieniami. Zakaz wyprzedzania, ograniczenie prędkości i ruch wahadłowy ograniczają komfort jazdy, ale za to na modernizowanych odcinkach dróg poprawi się bezpieczeństwo ruchu.

Remonty na Podkarpaciu
Aktualnie drogowcy prowadzą prace remontowe na kilku podkarpackich odcinkach dróg krajowych. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na drodze krajowej nr 9 Wyżne – Połomia, gdzie na odcinku o długości 2,7 km trwa remont drogi. Obowiązuje zakaz wyprzedzania i ograniczenie prędkości do 50 km/h. Jednak przede wszystkim powinni uważać na krajowej czwórce, która jest modernizowana jednocześnie w kilku miejscach.

Machowa - Pilzno
Na odcinku 7,5 km trwa przebudowa jezdni. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, jezdnia jest zwężona do dwóch pasów ruchu po 3,5 m w obu kierunkach. Roboty są prowadzone na przemian po lewej i prawej stronie.

Pilzno - Dębica
W miejscu robót obowiązuje zakaz wyprzedzania i ograniczenie prędkości do 50 km/h. Jezdnia jest zwężona do dwóch pasów ruchu po 3,5 m w obu kierunkach. Utrudnienia występują na długości 5,5 km.

Dębica - Ropczyce
Prace trwają na długości 9,2 km. Obowiązuje zakaz wyprzedzania, ograniczenie prędkości do 50 km/h i zwężenie jezdni do dwóch pasów ruchu po 3,5 m w obu kierunkach.

Ropczyce - Sędziszów Małopolski - Klęczany
Na remontowanym odcinku o długości 12,3 km obowiązuje zwężenie jezdni do dwóch pasów ruchu po 3,5 m w obu kierunkach. Obowiązuje zakaz wyprzedzania i ograniczenie prędkości do 50 km/h. Roboty są prowadzone na przemian po lewej i prawej stronie oraz na wysepkach.

Rzeszów - Łańcut
Jezdnia jest zwężona do dwóch pasów ruchu po 3,5 m w obu kierunkach. Obowiązuje zakaz wyprzedzania i ograniczenie prędkości do 50 km/h. Strefa robót wygrodzona jest tablicami kierującymi i zaporami drogowymi. Utrudnienia występują na długości 11,7 km.

Podobne wiadomości:

Wkrótce następca Ferrari F430

auto motor i sport 0000-00-00

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje...

Polskie drogi 2017-12-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.