mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remonty na drogach w województwie lubuskim

Remonty na drogach w województwie lubuskim

Lato to najlepszy okres na wakacyjne wyjazdy a dla drogowców na remonty drogowe. Lubuski oddział GDDKiA poinformował o prowadzonych prac i utrudnieniach na drogach krajowych.

Remonty na drogach w województwie lubuskim
Lista utrudnień i planowanych prac na terenie województwa lubuskiego:

1. Budowa drogi ekspresowej S3 Gorzów Wielkopolski - Nowa Sól (odcinek Gorzów Wlkp. - Międzyrzecz) - planowany termin zakończenia robót to II kwartał 2014 roku.

2. Remont drogi krajowej nr 2 (Świecko - przejście graniczne) - planowany termin zakończenia prac wyznaczono na 31 października br.

3. Remont nawierzchni drogi krajowej nr 12 na odcinku Bobrzany - Szprotawa - planowany termin zakończenia inwestycji to 31 październik br.

4. Wyłączenie z ruchu czterech obiektów mostowych na drodze krajowej nr 18 - powinno potrwać do końca lipca br.

5. W sierpniu powinny ruszyć prace remontowe na drodze krajowej nr 22 - odcinek Ulim - Gorzów Wielkopolski. Prace potrwają do końca października br.

6. Od sierpnia remontowana będzie nawierzchnia na drodze krajowej nr 32 z Radomia do Zieonej Góry oraz rondo Powstańców Śląskich - rondo Przylep. Planowany termin zakończenia prac to październik br.

7. W sierpniu rozpocznie się remont drogi krajowej nr 29 w miejscowości Cybinka. Roboty potrwają do października br.

8. Od sierpnia remontowana będzie nawierzchnia drogi krajowej nr 12 na odcinku Wiechlice - Szprotawka. Prace powinny zakończyć się w październiku br.

9. Od sierpnia w remoncie będzie droga krajowa nr 3 na odcinkach Skwierzyna - węzeł Skwierzyna Południe i węzeł Skwierzyna Południe - Głębokie. Planowany termin zakończenia robót to listopad br.
Tematy w artykule: utrudnienia w ruchu

Podobne wiadomości:

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Polskie drogi 2016-07-28

Most Łazienkowski wyłączony z ruchu - jak długo?

Most Łazienkowski wyłączony z ruchu - jak...

Polskie drogi 2015-02-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.