mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remonty na toruńskich ulicach

Remonty na toruńskich ulicach

Jesienią toruńskie ulice czeka wiele remontów. W najbliższych dniach ekipy drogowców pojawią się m.in. na ulicach Legionów, Łyskowskiego, Kraszewskiego i Kaliskiego. Wszystko w ramach największego w historii miasta programu inwestycyjnego.

Remonty na toruńskich ulicach

Trwa remont ul. Żwirki i Wigury od Borowiackiej do Św. Józefa. Ekipy remontowe wymienią 3,4 tys. mkw. jezdni i prawie 600 mkw. chodnika.

Remont ul. Chrobrego obejmuje odcinek od ul. Mlecznej do Polnej. Niedługo ekipy drogowców spotkamy na ul. Antczaka (między Waryńskiego a Targową).

Oprócz tego szykują się również roboty na południowej jezdni ul. Kraszewskiego (między Matejki a Moniuszki. Do końca roku zostanie wykonany również remont ul. Legionów od skrzyżowania ulic Wielki Rów i Długiej do zajezdni MZK oraz wjazd i wyjazd na rondo od strony ul. Długiej. Jesienią wykonywany będzie również remont ul. Łyskowskiego- jednej z głównych arterii Rubinkowa. Prace będą prowadzone na odcinku od ul. Rydygiera do ul. Dziewulskiego. Prace drogowe nie ominą też Starówki. Nowa kamienna nawierzchnia pojawi się na ul. Łaziennej (na odcinku od ul. Św. Jana do Bulwaru Filadelfijskiego), na ul. Franciszkańskiej (od Fosy Staromiejskiej do ul. Chełmińskiej). Dawny blask zyska również ul. Przedzamcze - informuje MZD w Toruniu.

Kierowcy odwiedzający Toruń muszą pamiętać, że obecnie modernizowane i rozbudowywane są trasy wylotowe w kierunku: Warszawy i Olsztyna. Trwa budowa Trasy Średnicowej w dzielnicy Podgórz, na odcinku od ul. Pstrowskiego do ul. Łódzkiej.

Przeczytaj także:

A1 Grudziądz -Toruń pierwsze projekty (2006-08-10)

Nie jeden a dwa (2006-07-21)

Europejska Szosa Bydgoska (2006-06-30)

Drogowy boom w Toruniu! (2005-11-17)


 


Podobne wiadomości:

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Kolejny remont na krajowej 25

Kolejny remont na krajowej 25

Polskie drogi 2015-10-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross