mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remonty na toruńskich ulicach

Remonty na toruńskich ulicach

Jesienią toruńskie ulice czeka wiele remontów. W najbliższych dniach ekipy drogowców pojawią się m.in. na ulicach Legionów, Łyskowskiego, Kraszewskiego i Kaliskiego. Wszystko w ramach największego w historii miasta programu inwestycyjnego.

Remonty na toruńskich ulicach

Trwa remont ul. Żwirki i Wigury od Borowiackiej do Św. Józefa. Ekipy remontowe wymienią 3,4 tys. mkw. jezdni i prawie 600 mkw. chodnika.

Remont ul. Chrobrego obejmuje odcinek od ul. Mlecznej do Polnej. Niedługo ekipy drogowców spotkamy na ul. Antczaka (między Waryńskiego a Targową).

Oprócz tego szykują się również roboty na południowej jezdni ul. Kraszewskiego (między Matejki a Moniuszki. Do końca roku zostanie wykonany również remont ul. Legionów od skrzyżowania ulic Wielki Rów i Długiej do zajezdni MZK oraz wjazd i wyjazd na rondo od strony ul. Długiej. Jesienią wykonywany będzie również remont ul. Łyskowskiego- jednej z głównych arterii Rubinkowa. Prace będą prowadzone na odcinku od ul. Rydygiera do ul. Dziewulskiego. Prace drogowe nie ominą też Starówki. Nowa kamienna nawierzchnia pojawi się na ul. Łaziennej (na odcinku od ul. Św. Jana do Bulwaru Filadelfijskiego), na ul. Franciszkańskiej (od Fosy Staromiejskiej do ul. Chełmińskiej). Dawny blask zyska również ul. Przedzamcze - informuje MZD w Toruniu.

Kierowcy odwiedzający Toruń muszą pamiętać, że obecnie modernizowane i rozbudowywane są trasy wylotowe w kierunku: Warszawy i Olsztyna. Trwa budowa Trasy Średnicowej w dzielnicy Podgórz, na odcinku od ul. Pstrowskiego do ul. Łódzkiej.

Przeczytaj także:

A1 Grudziądz -Toruń pierwsze projekty (2006-08-10)

Nie jeden a dwa (2006-07-21)

Europejska Szosa Bydgoska (2006-06-30)

Drogowy boom w Toruniu! (2005-11-17)


 


Podobne wiadomości:

Obwodnica Brodnicy na półmetku

Obwodnica Brodnicy na półmetku

Polskie drogi 2015-08-12

Znamy wykonawców wszystkich odcinków S5 w kujawsko-pomorskim

Znamy wykonawców wszystkich odcinków S5 w...

Polskie drogi 2015-08-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.