mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remonty w Łomży

Remonty w Łomży

W tym roku w Łomży zaplanowano remont kilkunastu ulic. Część inwestycji będzie sfinansowana z budżetu miasta, za część zapłacą firmy, które budują galerie handlowe. Powstaną także nowe skrzyżowania, ulice i ścieżki rowerowe.

Remonty w Łomży
Pierwszy remont rozpocznie się jeszcze w marcu na ulicy Senatorskiej. Kolejne to długo oczekiwane przez mieszkańców przebudowy mniejszych ulic, takich jak Żabia czy Polna.

Kierowcy najbardziej odczują jednak te prace, które będę prowadzone w centrum miasta. Przed wakacjami ma się zacząć przebudowa ulic w rejonie Starego Rynku, a w wakacje części ulicy Sikorskiego.

To jednak nie koniec planowanych utrudnień. Najwięcej z nich związanych będzie z przebudową ulic w pobliżu powstających centrów handlowych. Pierwszy inwestor zaplanował przebudowę ulic, którymi większość mieszkańców Łomży jedzie z centrum miasta na osiedla mieszkaniowe: Sikorskiego i Zawadzkiej, gdzie nawierzchnia będzie także wzmocniona. W związku z budową drugiej galerii remontowany będzie m.in. fragment miejskiego przebiegu drogi krajowej nr 61, czyli ulicy Wojska Polskiego. Wybudowana będzie także nowa ulica, po przebiegu dawnej bocznicy kolejowej, z remontem wiaduktu nad ulicą Poznańską - dodaje Anna Sobocińska.

Podobne wiadomości:

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Polskie drogi 2016-07-28

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.