mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Remonty w Łomży

Remonty w Łomży

W tym roku w Łomży zaplanowano remont kilkunastu ulic. Część inwestycji będzie sfinansowana z budżetu miasta, za część zapłacą firmy, które budują galerie handlowe. Powstaną także nowe skrzyżowania, ulice i ścieżki rowerowe.

Remonty w Łomży
Pierwszy remont rozpocznie się jeszcze w marcu na ulicy Senatorskiej. Kolejne to długo oczekiwane przez mieszkańców przebudowy mniejszych ulic, takich jak Żabia czy Polna.

Kierowcy najbardziej odczują jednak te prace, które będę prowadzone w centrum miasta. Przed wakacjami ma się zacząć przebudowa ulic w rejonie Starego Rynku, a w wakacje części ulicy Sikorskiego.

To jednak nie koniec planowanych utrudnień. Najwięcej z nich związanych będzie z przebudową ulic w pobliżu powstających centrów handlowych. Pierwszy inwestor zaplanował przebudowę ulic, którymi większość mieszkańców Łomży jedzie z centrum miasta na osiedla mieszkaniowe: Sikorskiego i Zawadzkiej, gdzie nawierzchnia będzie także wzmocniona. W związku z budową drugiej galerii remontowany będzie m.in. fragment miejskiego przebiegu drogi krajowej nr 61, czyli ulicy Wojska Polskiego. Wybudowana będzie także nowa ulica, po przebiegu dawnej bocznicy kolejowej, z remontem wiaduktu nad ulicą Poznańską - dodaje Anna Sobocińska.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic