mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Roboty drogowe na szóstce do czerwca

Roboty drogowe na szóstce do czerwca

Rozpoczęły się prace drogowe na drodze krajowej nr 6 na odcinku Lębork - a Bożepole Wielkie. Już teraz kierowcy napotkają na spore utrudnienia w ruchu na remontowanym odcinku. Prace w pasie drogowym potrwają do 30 czerwca.

Na remontowanych odcinkach wprowadzono ruch wahadłowy. W ramach prac poprawie i wzmocnieniu ulegnie nawierzchnia drogi, wymienione zostaną wszystkie przepusty, powstaną nowe zatoki autobusowe.

Po zakończeniu remontu tego odcinka kierowcy pojadą dobrą drogą z Gdyni do Lęborka. GDDKiA przygotowuje się do realizacji tzw. trasy kaszubskiej, która ma być budowana za sześć lat. Obecnie trwają prace nad ustalaniem jej szczegółowego przebiegu.

Odcinek drogi krajowej nr 6 jaki jest obecnie remontowany, w przyszłości będzie stanowił część trasy szybkiego ruchu, która połączy Lębork z Trójmiastem.


Przeczytaj także:

Którędy pójdzie Trasa Lęborska? (2007-04-05)

Obwodnica Nowogradu - dwujezdniowa ekspresowa (2007-04-13)

Pomysł na ekspresową Szczecin - Koszalin (2007-02-02)

 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 6
Mazda 6
Cena podstawowa już od: 89 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Którędy pójdzie Trasa Lęborska?

Którędy pójdzie Trasa Lęborska?

Polskie drogi 2007-04-05

Obwodnica Nowogradu - dwujezdniowa ekspresowa

Obwodnica Nowogradu - dwujezdniowa ekspresowa

Polskie drogi 2007-03-14

Komentuj:

~olimp 2007-10-09

słuchajcie my z autostradami do zachodu morzemy powoąchać sie z rosją ale budujcie moje dzieci tego niebędą jeszcze widziały zanim zbudujecie coś w polsce nawieszchnia asfaltowa to wielka lipa popaczcie na zachód jesteście do tyłu 1000 lat za murzynami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~LL 2007-04-23

budujcie te autostrady bo sie wyprowadze z tego kraju. HEJ!

~osskaa 2007-04-23

"dobra droga" oznacza nowy asfalt bez poboczy i wypasionymi zatoczkami dla PKS, szykanami, lewoskrętami i wysepkami, żeby obrzydzić życie kierowcom. Systematycznie będą niszczone i wymieniane ku chwale speców od planowania ruchu na drogach krajowych! hej!

~lgb 2007-04-23

jak zrobia tak jak odcinek z wejherowa do strzebielina to szybciej niz 70 nie pojedziecie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.