mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Roboty drogowe na szóstce do czerwca

Roboty drogowe na szóstce do czerwca

Rozpoczęły się prace drogowe na drodze krajowej nr 6 na odcinku Lębork - a Bożepole Wielkie. Już teraz kierowcy napotkają na spore utrudnienia w ruchu na remontowanym odcinku. Prace w pasie drogowym potrwają do 30 czerwca.

Na remontowanych odcinkach wprowadzono ruch wahadłowy. W ramach prac poprawie i wzmocnieniu ulegnie nawierzchnia drogi, wymienione zostaną wszystkie przepusty, powstaną nowe zatoki autobusowe.

Po zakończeniu remontu tego odcinka kierowcy pojadą dobrą drogą z Gdyni do Lęborka. GDDKiA przygotowuje się do realizacji tzw. trasy kaszubskiej, która ma być budowana za sześć lat. Obecnie trwają prace nad ustalaniem jej szczegółowego przebiegu.

Odcinek drogi krajowej nr 6 jaki jest obecnie remontowany, w przyszłości będzie stanowił część trasy szybkiego ruchu, która połączy Lębork z Trójmiastem.


Przeczytaj także:

Którędy pójdzie Trasa Lęborska? (2007-04-05)

Obwodnica Nowogradu - dwujezdniowa ekspresowa (2007-04-13)

Pomysł na ekspresową Szczecin - Koszalin (2007-02-02)

 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 6
Mazda 6
Cena podstawowa już od: 89 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Nowogradu - dwujezdniowa ekspresowa

Obwodnica Nowogradu - dwujezdniowa ekspresowa

Polskie drogi 2007-03-14

Którędy pójdzie Trasa Lęborska?

Którędy pójdzie Trasa Lęborska?

Polskie drogi 2007-04-05

Komentuj:

~olimp 2007-10-09

słuchajcie my z autostradami do zachodu morzemy powoąchać sie z rosją ale budujcie moje dzieci tego niebędą jeszcze widziały zanim zbudujecie coś w polsce nawieszchnia asfaltowa to wielka lipa popaczcie na zachód jesteście do tyłu 1000 lat za murzynami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~LL 2007-04-23

budujcie te autostrady bo sie wyprowadze z tego kraju. HEJ!

~osskaa 2007-04-23

"dobra droga" oznacza nowy asfalt bez poboczy i wypasionymi zatoczkami dla PKS, szykanami, lewoskrętami i wysepkami, żeby obrzydzić życie kierowcom. Systematycznie będą niszczone i wymieniane ku chwale speców od planowania ruchu na drogach krajowych! hej!

~lgb 2007-04-23

jak zrobia tak jak odcinek z wejherowa do strzebielina to szybciej niz 70 nie pojedziecie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.