mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Rondo w Zgierzu przejezdne

Rondo w Zgierzu przejezdne

Można już bez problemów jechać z Łodzi i Zgierza w kierunku Kutna. Wykonawca robót na trasie wojewódzkiej nr 702 oddał do użytku rondo na skrzyżowaniu ulic Piątkowskiej z Boczną i Kasprowicza.

Rondo w Zgierzu przejezdne
Na jezdni trzeba jeszcze tylko położyć cztery centymetry warstwy ścieralnej, ale to drogowcy zrobią już bez poważniejszego utrudniania ruchu i w terminie, w którym najmniej będą przeszkadzać kierowcom.
Jak ważna jest wiadomość o udrożnieniu ronda, wiedzą wszyscy, którzy w ostatnim czasie próbowali przebić się przez Zgierz w kierunku Kutna. Na ul. Piątkowskiej tworzyły się dotąd korki, bo ruch na przebudowywanym skrzyżowaniu odbywał się wahadłowo. Na wniosek Zarządu Dróg Wojewódzkich prace zostały przyspieszone na tyle, że jazda odbywa się już bez przeszkód.

Zaawansowanie robót gwarantuje zakończenie inwestycji w planowanym terminie, czyli do końca czerwca. Sporadyczne utrudnienia w ruchu, jakie mogą jeszcze występować do tego czasu, nie powinny być przyczyną powstawania poważniejszych ograniczeń w ruchu. Wykonawcy robót pozostało położenie warstwy ścieralnej na rondzie i drogach dojazdowych oraz urządzenie wjazdów i wykończenie chodników.

Zobacz relacje korespondentów mojeauto.pl na temat drogi wojewódzkiej 702

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja benzynowa

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja...

Polskie drogi 2016-12-06

Komentuj:

~rutek 2009-06-13

Rondo na ul Piątkowskiej jest czynne tylko w trzech kierunkach,niestety mieszkańcy ul Bocznej nie mają możliwości jeździć przez nie.Totalny brak organizacji i złośliwość drogowców przyczynia się do tego.Asfalt jest połozony i można by było jeździć ale zastawili paletami z kostką aby zagrodzić wjazd,gdzie nie są poczynnane żadne prace .Dla mnie to jest wielkie dziadostwo zamkneli skrzyzowanie już na początku zimy i po dzień dzisiejszy jest nie zakończone,przez kilka miesięcy nic nie robili,to po co rozgrzebali chyba tylko po to aby utrudniać życie mieszkańcom.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross