mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Rondo w Zgierzu przejezdne

Rondo w Zgierzu przejezdne

Można już bez problemów jechać z Łodzi i Zgierza w kierunku Kutna. Wykonawca robót na trasie wojewódzkiej nr 702 oddał do użytku rondo na skrzyżowaniu ulic Piątkowskiej z Boczną i Kasprowicza.

Rondo w Zgierzu przejezdne
Na jezdni trzeba jeszcze tylko położyć cztery centymetry warstwy ścieralnej, ale to drogowcy zrobią już bez poważniejszego utrudniania ruchu i w terminie, w którym najmniej będą przeszkadzać kierowcom.
Jak ważna jest wiadomość o udrożnieniu ronda, wiedzą wszyscy, którzy w ostatnim czasie próbowali przebić się przez Zgierz w kierunku Kutna. Na ul. Piątkowskiej tworzyły się dotąd korki, bo ruch na przebudowywanym skrzyżowaniu odbywał się wahadłowo. Na wniosek Zarządu Dróg Wojewódzkich prace zostały przyspieszone na tyle, że jazda odbywa się już bez przeszkód.

Zaawansowanie robót gwarantuje zakończenie inwestycji w planowanym terminie, czyli do końca czerwca. Sporadyczne utrudnienia w ruchu, jakie mogą jeszcze występować do tego czasu, nie powinny być przyczyną powstawania poważniejszych ograniczeń w ruchu. Wykonawcy robót pozostało położenie warstwy ścieralnej na rondzie i drogach dojazdowych oraz urządzenie wjazdów i wykończenie chodników.

Zobacz relacje korespondentów mojeauto.pl na temat drogi wojewódzkiej 702

Podobne wiadomości:

„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie

„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie

Polskie drogi 2017-05-09

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Komentuj:

~rutek 2009-06-13

Rondo na ul Piątkowskiej jest czynne tylko w trzech kierunkach,niestety mieszkańcy ul Bocznej nie mają możliwości jeździć przez nie.Totalny brak organizacji i złośliwość drogowców przyczynia się do tego.Asfalt jest połozony i można by było jeździć ale zastawili paletami z kostką aby zagrodzić wjazd,gdzie nie są poczynnane żadne prace .Dla mnie to jest wielkie dziadostwo zamkneli skrzyzowanie już na początku zimy i po dzień dzisiejszy jest nie zakończone,przez kilka miesięcy nic nie robili,to po co rozgrzebali chyba tylko po to aby utrudniać życie mieszkańcom.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.