mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Rozkopana krajowa ?dziesiątka?

Rozkopana krajowa ?dziesiątka?

Rozpoczęły się intensywne prace na przebudowywanym odcinku drogi krajowej nr 10 na trasie Wawrzonkowo - Blinno (powiat lipnowski). Kierowcy poruszający się na trasie Bydgoszcz – Warszawa muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami na ponad 36 km odcinku.

Rozkopana krajowa ?dziesiątka?
W związku z dużą ilością prac na przebudowywanym odcinku w 13 miejscach ruch odbywa się wahadłowo i sterowany jest za pomocą sygnalizacji świetlnych. Czas przejazdu remontowanym odcinkiem może wydłużyć się do 2 godzin. Kierowcom zaleca się rozważenie tras alternatywnych – informuje GDDKiA O/Bydgoszcz.

Inwestycja polega na rozbudowie i wzmocnieniu drogi krajowej nr 10. Długość remontowanego odcinka wynosi 36,4 km. Realizowane obecnie prace na odcinku Wawrzonkowo - Blinno to drugi etap inwestycji. Droga będzie wzmocniona, poszerzona do min. 11,0 m, W ramach inwestycji wykonane zostaną także drogi serwisowe, zatoki autobusowe, chodniki, oświetlenie uliczne, sygnalizacja świetlna, odwodnienie pasa drogowego, kładka dla pieszych nad torami kolejowymi w m. Lipno.

Prace rozpoczęte w czerwcu ubiegłego roku potrwają do października 2009 roku.

Podobne wiadomości:

Peugeoty 107 i 207 – kryzysowy narzeczony?

auto motor i sport 0000-00-00

Coś za coś. Gdyby wszyscy przesiedli się do małych aut, mniejsze byłyby korki, koszty eksploatacji i dziura ozonowa. Co na to praktyka - sprawdzamy na przykładzie dwóch Peugeotów: 107 i 207.

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~romek 2009-05-01

wtakiej sytuacji przydalo by sie dobre oznakowanie z informacja o zalecnych objazdach kompletnie olewanie sprawy kiedy te chlopy naucza sie dobrej roboty.Wyslac mlodych na kursy np do USA niech zobacza jak tutaj oznacza sie drogi w remoncie przynajmniej pojawia sie na kolach tablica swietlna z informacja o zakresie remontu doskonale widoczna z daleka

~ Greg 2009-04-28

Jechałem w sobotę 25 kwietnia - masakra - omijać z daleka!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?