mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Rusza remont DW nr 686 na Podlasiu

Rusza remont DW nr 686 na Podlasiu

Ruszyły prace przy budowie DW nr 686 Żednia-Michałowo i remont ulicy Białostockiej. Całość inwestycji ma być zakończona do lipca 2015 roku.

Rusza remont DW nr 686 na Podlasiu
Inwestycja polegać będzie na przebudowie i rozbudowie drogi wojewódzkiej Nr 686 na odcinku przejścia przez Michałowo – ulica Białostocka wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną na odcinku 2,76 km. W ramach rozbudowy powstaną nowe obiekty inżynieryjne, tj. przepusty oraz most na rzece Supraśl. Ulica Białostocka o przekroju jezdni bitumicznej o szerokości 7 m, a przy elementach uspokojenia ruchu - 10 m. Chodniki dla pieszych o szerokości od 2 do 3 m.

Projekt przebudowy ulicy Białostockiej w Michałowie jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013. Wykonawcą inwestycji jest firma Unibep z siedzibą w Bielsku Podlaskim, Oddział Makbud w Łomży.
Tematy w artykule: podlaskie drogi miejskie remont

Podobne wiadomości:

Remont autostrady A4 - ruszył drugi etap

Remont autostrady A4 - ruszył drugi etap

Polskie drogi 2016-04-15

S8 z Wyszkowa do Białegostoku za 2,3 mld zł

S8 z Wyszkowa do Białegostoku za 2,3 mld zł

Polskie drogi 2016-02-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.