mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Rusza remont DW nr 686 na Podlasiu

Rusza remont DW nr 686 na Podlasiu

Ruszyły prace przy budowie DW nr 686 Żednia-Michałowo i remont ulicy Białostockiej. Całość inwestycji ma być zakończona do lipca 2015 roku.

Rusza remont DW nr 686 na Podlasiu
Inwestycja polegać będzie na przebudowie i rozbudowie drogi wojewódzkiej Nr 686 na odcinku przejścia przez Michałowo – ulica Białostocka wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną na odcinku 2,76 km. W ramach rozbudowy powstaną nowe obiekty inżynieryjne, tj. przepusty oraz most na rzece Supraśl. Ulica Białostocka o przekroju jezdni bitumicznej o szerokości 7 m, a przy elementach uspokojenia ruchu - 10 m. Chodniki dla pieszych o szerokości od 2 do 3 m.

Projekt przebudowy ulicy Białostockiej w Michałowie jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013. Wykonawcą inwestycji jest firma Unibep z siedzibą w Bielsku Podlaskim, Oddział Makbud w Łomży.
Tematy w artykule: podlaskie drogi miejskie remont

Podobne wiadomości:

Remont autostrady A4 - ruszył drugi etap

Remont autostrady A4 - ruszył drugi etap

Polskie drogi 2016-04-15

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie budową

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie...

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.