mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Ruszają remonty na "krajówkach" w woj. pomorskim

Ruszają remonty na "krajówkach" w woj. pomorskim

31 marca br. rozpoczynają się prace przy remoncie drogi krajowej nr 25 na odcinku między Rzeczenicą a Gwieździnem.  Zostanie przebudowanych blisko pięć kilometrów trasy. Remont ten rozpoczyna sezon modernizacji dróg krajowych w województwie pomorskim.

Ruszają remonty na
W ramach inwestycji odcinek 4,8 km drogi liczący obecnie 6 metrów szerokości zostanie poszerzony do 7 metrów. Do tego zostaną wyremontowane cztery zatoki autobusowe, 200 m chodnika, a także zostanie przebudowanych siedem przepustów pod korpusem drogi.

Remont będzie kosztować 8,6 mln zł i zostanie sfinansowany przez GDDKiA Oddział w Gdańsku. Prace potrwają do drugiej połowy lipca b r. Wykonawcą robót jest Skanska SA.

W dzień na remontowanym odcinku drogi będzie funkcjonował ruch wahadłowy i ograniczenie prędkości do 50 km/h. Na noc będzie przywracany ruch dwukierunkowy – informuje GDDKiA

Podobne wiadomości:

Ibiza ma 25 lat!

auto motor i sport 0000-00-00

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

~kapusta 2009-04-03

Jeżdżę 25 praktycznie co tydzień wjeżdzajac od Bobolic do Bydgoszczy, ta droga oprócz paru wyjątków to katastrofa, mam nadzieje ze wkońcu beda jakies poważniejsze remonty.

~marn 2009-04-01

Na razie wiele dróg ( nie tylko tych "głównych" ale i lokalnych ) JEST BARDZO NIEBEZPIECZNYCH I WĄSKICH. TO NIEPOROZUMIENIE, ŻEBY 20 LAT PO "PRZEŁOMIE" POLACY BYLI SKAZANI NA TAKĄ NIEBEZPIECZNĄ JAZDĘ PO ZACOFANEJ INFRASTRUKTURZE. SAMOCHODÓW ORAZ SZALEJĄCYCH KIEROWCÓW PRZYBYŁO A DRÓG EKSPRESOWYCH I AUTOSTRAD NIEZBYT.

~osskaa 2009-03-31

DK25 jest dla Pomorskiego tak istotna, jak A1 dla Rzeszowa:) A ta fotka to jest droga krajowa przed remontem, czy już po??

~A TO JUZ ZERWALI ASFALT 2009-03-31

hmm nie wiedzialem ze w polsce mamy tez pustrynne autostrady, ciekawe gdzie tak wysuszyło autostrade?:)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando