mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Ruszył remont Jerozolimskich

Ruszył remont Jerozolimskich

W środę, 18 kwietnia, rozpoczną się pierwsze prace budowlane związane z modernizacją Alej Jerozolimskich na odcinku od wiaduktu PKP do ul. Łopuszańskiej w Warszawie.

W poniedziałek geodeci rozpoczęli pomiary, natomiast w środę prace zaczną palownice wbijające pale pod estakadę nad rondem Dudajewa. Jednocześnie rozpocznie się przekładanie instalacji podziemnych.

Pierwszy etap prac, który potrwa około miesiąca nie będzie powodował utrudnień w ruchu samochodów. W czasie całego remontu wykonawca chce utrzymać co najmniej po dwa pasy w każdym kierunku ruchu.

Modernizacja, która zakończy się do 30 maja przyszłego roku obejmie przebudowę obydwu jezdni arterii, budowę kanalizacji deszczowej, wiaduktu nad rondem Dudajewa, chodników i ścieżek rowerowych.

Przeczytaj także:

Strabag na Jerozolimskie (2007-03-13)

Remont niewiele zmieni (2007-04-13)

Grunty pod Trasę N-S w Warszawie (2007-03-30)

 

 

Tematy w artykule: Warszawa mazowieckie drogi miejskie

Podobne wiadomości:

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~palownica!!! 2007-04-17

Jeszcze te palownice ?!!!! Jak już to kafary! Wydaj mi się że artykulik spłodziła jakaś niewiasta, może ładna ale niewiele się zna na budownictwie.

~Podpis: 2007-04-17

Wpadł mi taki pomysł do głowy. Może na otwarcie nowego wiaduktu zaprosimy kogoś z ambasady rosji? W końcu taki patron ronda ;)))))))

~Podpis: 2007-04-17

geo, dla dziennikarza to to samo. Chodzą, mierzą, jakieś słupki stawiają, znaczy się geodezja :)

~geodeta 2007-04-17

Jeżeli znam się trochę na geodezji i obsłudze inwestycji, to to co pisze dziennikarz jest kompletną bzdurą, geodeci nie mogli rozpoczynać pomiarów, bo pomiary zrobione są już dawno łącznie z założoną osnową realizacyjną. Geodeci rozpoczęli wynoszeni projektu trasy w terenie, czyli po prost tyczenie wszystkich obiektów budowlanych, inżynierskich itp.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.