mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Ruszył remont Jerozolimskich

Ruszył remont Jerozolimskich

W środę, 18 kwietnia, rozpoczną się pierwsze prace budowlane związane z modernizacją Alej Jerozolimskich na odcinku od wiaduktu PKP do ul. Łopuszańskiej w Warszawie.

W poniedziałek geodeci rozpoczęli pomiary, natomiast w środę prace zaczną palownice wbijające pale pod estakadę nad rondem Dudajewa. Jednocześnie rozpocznie się przekładanie instalacji podziemnych.

Pierwszy etap prac, który potrwa około miesiąca nie będzie powodował utrudnień w ruchu samochodów. W czasie całego remontu wykonawca chce utrzymać co najmniej po dwa pasy w każdym kierunku ruchu.

Modernizacja, która zakończy się do 30 maja przyszłego roku obejmie przebudowę obydwu jezdni arterii, budowę kanalizacji deszczowej, wiaduktu nad rondem Dudajewa, chodników i ścieżek rowerowych.

Przeczytaj także:

Strabag na Jerozolimskie (2007-03-13)

Remont niewiele zmieni (2007-04-13)

Grunty pod Trasę N-S w Warszawie (2007-03-30)

 

 

Tematy w artykule: Warszawa mazowieckie drogi miejskie

Podobne wiadomości:

Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2

Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2

Polskie drogi 2017-09-06

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Polskie drogi 2017-05-30

Komentuj:

~palownica!!! 2007-04-17

Jeszcze te palownice ?!!!! Jak już to kafary! Wydaj mi się że artykulik spłodziła jakaś niewiasta, może ładna ale niewiele się zna na budownictwie.

~Podpis: 2007-04-17

Wpadł mi taki pomysł do głowy. Może na otwarcie nowego wiaduktu zaprosimy kogoś z ambasady rosji? W końcu taki patron ronda ;)))))))

~Podpis: 2007-04-17

geo, dla dziennikarza to to samo. Chodzą, mierzą, jakieś słupki stawiają, znaczy się geodezja :)

~geodeta 2007-04-17

Jeżeli znam się trochę na geodezji i obsłudze inwestycji, to to co pisze dziennikarz jest kompletną bzdurą, geodeci nie mogli rozpoczynać pomiarów, bo pomiary zrobione są już dawno łącznie z założoną osnową realizacyjną. Geodeci rozpoczęli wynoszeni projektu trasy w terenie, czyli po prost tyczenie wszystkich obiektów budowlanych, inżynierskich itp.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.