mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > S8 Syców – Walichnowy coraz bliżej

S8 Syców – Walichnowy coraz bliżej

Jeszcze w weekend przed świętami powinniśmy przejechać nowym odcinkiem S8 w województwie wielkopolskim na trasie Syców - Kępno - Wieruszów – Walichnowy. Będzie to odcinek o łącznej długości około  45 kilometrów.

S8 Syców – Walichnowy coraz bliżej
Na wszystkich trzech odcinkach budowy drogi ekspresowej S8 Syców - Walichnowy (łącznie 45 km) trwają kontrole nadzoru budowlanego na jezdni zasadniczej. Jeszcze w tym tygodniu zakończą się one wydaniem pozwolenia na użytkowanie drogi. Wcześniej takie pozwolenia uzyskano na ponad 40 wiaduktów i mostów. Dzięki temu pierwsze auta będą mogły pojechać nową trasą już w najbliższą sobotę - informuje GDDKiA.
Tematy w artykule: wielkopolskie

Podobne wiadomości:

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Polskie drogi 2017-10-27

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

Polskie drogi 2016-05-10

Komentuj:

~Ja i mój klekot 2013-12-19

Nie żebym narzekał,jednak jestem jak cała reszta kierowców troszkę wk....y, iż 20 km .z Żywca do Bielska pokonuje się w ..70 minut. Za to oddala się w czasie S 69 ,.GDDKiA zerwała ponoć kontrakt z "wykonawcą" budowy 15 km ekspresówki.Miała być na X2012 ,mamy grudzień 2013,a tam ponoć ho ho ho ,do końca.Przetarg w styczniu 2014,budowa ruszy w kwietniu ,może na następne BN w końcu pojedziemy jak ludzie.

~Tomasz 2013-12-19

Marudy, stękacze i cwaniaki zamiast cieszyć się każdym kilometrem i kawałkiem obwodnicy marudzą, że jeszcze nie mamy tysięcy kilometrów autostrad. Nie porównujcie Nas do Niemiec lub Holandii, bo kraje Zachodu są 25 lat gospodarczo przed nami, więc i tak robimy SZYBKIE i duże postępy w drogach. Ważne, że wciąż budują, będą budować i jest na to kasa do 2020, a wtedy zdążmy skomunikować cały kraj.

~andy 2013-12-19

czyli w końcu ominiemy "najdłuższą wioskę świata"??????

~Sylwek 2013-12-18

wow, znowu się europa o pół godziny przybliżyła!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.