mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Sezon na inwestycje w Małopolsce

Sezon na inwestycje w Małopolsce

W województwie małopolskim dobiega końca budowa obwodnicy Szczurowej. Za niecały rok gotowe będzie także  drogowe obejście Dobczyc. Ruszają remonty dróg wojewódzkich nr 964 (Biskupice Radłowskie – Wał Ruda) oraz nr 975 (Zakliczyn – Paleśnica).

Sezon na inwestycje w Małopolsce
Obwodnicą w Szczurowej będzie można przejechać już we wrześniu. Z kolei prace przy obwodnicy Dobczyc mają się zakończyć w czerwcu przyszłego roku. Obie budowy zostały dofinansowane z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Duże remonty rozpoczynają się także na odcinkach dróg wojewódzkich nr 964 i 975. Prawie 10 mln zł będzie kosztował remont odcinka Biskupice Radłowskie – Wał Ruda (DW  964), a około 1,7 mln zł odcinek Zakliczyn – Paleśnica (DW 975). - Podróż przez Biskupice Radłowskie i Wał Rudę, jest bardzo uciążliwa, ale jeszcze w tym roku kierowcy i mieszkańcy korzystający z tej drogi będą mogli zapomnieć o utrudnieniach – mówił o rozpoczynającej się inwestycji wicemarszałek Roman Ciepiela. Jeszcze wcześniej, bo już w sierpniu będzie można przejechać wyremontowanym odcinkiem pomiędzy Zakliczynem i Paleśnicą.

Podobne wiadomości:

Ruch wahadłowy na Zakopiance

Ruch wahadłowy na Zakopiance

Polskie drogi 2017-07-31

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Polskie drogi 2016-07-28

Komentuj:

~astrolog 2011-07-15

Czytanie ze zrozumieniem kolego. Artykul jest o drogach wojewodzkich nie krajowych. Wojewodzkimi zarzadza marszalek. Krajowymi GDDKiA.

~Sobi 2011-07-14

a gdzie remont OLKuskiego odcinka drogi 94 jest w stanie masakrycznym !!!!!!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.