Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Skanska wyremontuje DK 77

Skanska wyremontuje DK 77

Firma Skanska podpisała umowę na modernizacje 5,4 km odcinka drogi krajowej nr 77 Lipnik – Przemyśl. Prace będą prowadzone na odcinku łączącym Stalową Wolę i Nisko. Rozpoczęty właśnie remont ma potrwać do listopada bieżącego roku.

Skanska wyremontuje DK 77
Skanska rozpoczęła prace związane z przebudową drogi krajowej nr 77 na odcinku Stalowa Wola – Nisko. Trasa ma zostać poszerzona i otrzyma ona nową nawierzchnię. Do końca listopada drogowcy przeprowadzą roboty ziemne, ułożą podbudowę z kruszywa łamanego i betonu asfaltowego, na całej długości odcinka objętego zamówieniem powstanie nowa nawierzchnia. Powstaną także nowe chodniki, zjazdy do posesji i na drogi boczne, oraz zatoki autobusowe. Inwestycja obejmuje także remont mostu w miejscowości Malce. Na czas prac na obiekcie wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, którym sterować będzie sygnalizacja świetlna.

Inwestorem kontraktu, którego wartość wynosi ponad 7,8 mln zł, jest rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Podobne wiadomości:

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

~Misiek 2008-04-23

Idiotyczne prawo UE być może zmusi polskich drogowców do tzw. wariantowania inwestycji polegającej jedynie na modernizacji drogi (czyli wymiany nawierzchni i ewentualnie poszerzenia). A to spowoduje ciągnące się w nieskończoność analizy i w rezultacie poważne wstrzymanie programu rewitalizacji dróg krajowych.

~kibic 2008-04-22

nareszcie, po latach męki

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati
Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati
Wydawać by się mogło, że samochody luksusowe, z racji pieniędzy jakie klient za nie płaci, to produkty dopracowane do perfekcji. Ale nawet największym producentom zdarzają się wpadki. Teraz na darmowe usunięcie usterki zaproszono właścicieli Maserati. Co się stało?
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj