mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Skanska zadba o drogi w Wielkopolsce

Skanska zadba o drogi w Wielkopolsce

Skanska podpisała umowę na realizację bieżącego i zimowego utrzymania dróg krajowych na terenie województwa wielkopolskiego, których zarządcą jest Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad. Kontrakt opiewa na kwotę ponad 31 mln zł. Obejmuje okres 48 miesięcy.

Skanska zadba o drogi w Wielkopolsce
Przez najbliższe cztery lata Skanska będzie wykonywać cząstkowe remonty nawierzchni bitumicznych i chodników, dbać o czystość oznakowania, w tym tablic i barier, kosić trawę w pasie rozdziału i przydrożnym oraz poboczach skarpach i przeciwskarpach oraz sezonowo odśnieżać i usuwać śliskości z dróg krajowych w Wielkopolsce.

- Kontrakt  podzielony jest na etapy ze względu na roczne limity wykonalności w wysokości około 6,75 mln zł, związane z określonym w kosztorysie ofertowym zakresem prac – mówi Robert Andrzejak, Menedżer Projektu, Skanska.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 2
Mazda 2
Cena podstawowa już od: 54 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Smart – z konceptem we Frankfurcie

auto motor i sport 0000-00-00

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Jotgie 2011-08-03

...pojutrze, 8-go...

Jotgie 2011-08-03

To informacja nieprawdziwa! Owszem, ale kontrakt dotyczy tylko regionu Konina a nie całej wielkopolski! Cała wielkopolska została podzielona na 4 sektory - na pozostałych trzech na te roboty przetarg jest jutro.

~333D 2011-08-02

No tak jak się już dróg nie może budować albo nie potrafi a ostatnio to nawet nie ma z czego to się można zabrać za koszenie trawy na poboczach i odgarnianie śniegu zimą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Traficar na kolejnych stacjach Orlen
Traficar na kolejnych stacjach Orlen
Już niebawem na kolejnych 19 stacjach należących do PKN Orlen będzie można wypożyczać samochody na minuty należące do Traficar. Auta dostępne w ramach carsharingu będą dostępne na 50 stacjach paliw płockiego koncernu.