mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Skanska zadba o drogi w Wielkopolsce

Skanska zadba o drogi w Wielkopolsce

Skanska podpisała umowę na realizację bieżącego i zimowego utrzymania dróg krajowych na terenie województwa wielkopolskiego, których zarządcą jest Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad. Kontrakt opiewa na kwotę ponad 31 mln zł. Obejmuje okres 48 miesięcy.

Skanska zadba o drogi w Wielkopolsce
Przez najbliższe cztery lata Skanska będzie wykonywać cząstkowe remonty nawierzchni bitumicznych i chodników, dbać o czystość oznakowania, w tym tablic i barier, kosić trawę w pasie rozdziału i przydrożnym oraz poboczach skarpach i przeciwskarpach oraz sezonowo odśnieżać i usuwać śliskości z dróg krajowych w Wielkopolsce.

- Kontrakt  podzielony jest na etapy ze względu na roczne limity wykonalności w wysokości około 6,75 mln zł, związane z określonym w kosztorysie ofertowym zakresem prac – mówi Robert Andrzejak, Menedżer Projektu, Skanska.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 2
Mazda 2
Cena podstawowa już od: 54 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Jotgie 2011-08-03

...pojutrze, 8-go...

Jotgie 2011-08-03

To informacja nieprawdziwa! Owszem, ale kontrakt dotyczy tylko regionu Konina a nie całej wielkopolski! Cała wielkopolska została podzielona na 4 sektory - na pozostałych trzech na te roboty przetarg jest jutro.

~333D 2011-08-02

No tak jak się już dróg nie może budować albo nie potrafi a ostatnio to nawet nie ma z czego to się można zabrać za koszenie trawy na poboczach i odgarnianie śniegu zimą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kia Stinger - polski cennik już dostępny
Kia Stinger - polski cennik już dostępny
W polskich salonach lada moment zamelduje się Kia Stinger - rasowe gran turismo prosto z Korei Południowej. Polski importer opublikował oficjalny cennik.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic