mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Skanska zadba o drogi w Wielkopolsce

Skanska zadba o drogi w Wielkopolsce

Skanska podpisała umowę na realizację bieżącego i zimowego utrzymania dróg krajowych na terenie województwa wielkopolskiego, których zarządcą jest Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad. Kontrakt opiewa na kwotę ponad 31 mln zł. Obejmuje okres 48 miesięcy.

Skanska zadba o drogi w Wielkopolsce
Przez najbliższe cztery lata Skanska będzie wykonywać cząstkowe remonty nawierzchni bitumicznych i chodników, dbać o czystość oznakowania, w tym tablic i barier, kosić trawę w pasie rozdziału i przydrożnym oraz poboczach skarpach i przeciwskarpach oraz sezonowo odśnieżać i usuwać śliskości z dróg krajowych w Wielkopolsce.

- Kontrakt  podzielony jest na etapy ze względu na roczne limity wykonalności w wysokości około 6,75 mln zł, związane z określonym w kosztorysie ofertowym zakresem prac – mówi Robert Andrzejak, Menedżer Projektu, Skanska.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 2
Mazda 2
Cena podstawowa już od: 54 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

Jotgie 2011-08-03

...pojutrze, 8-go...

Jotgie 2011-08-03

To informacja nieprawdziwa! Owszem, ale kontrakt dotyczy tylko regionu Konina a nie całej wielkopolski! Cała wielkopolska została podzielona na 4 sektory - na pozostałych trzech na te roboty przetarg jest jutro.

~333D 2011-08-02

No tak jak się już dróg nie może budować albo nie potrafi a ostatnio to nawet nie ma z czego to się można zabrać za koszenie trawy na poboczach i odgarnianie śniegu zimą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport