mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Sławomir Nowak ministrem Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej

Sławomir Nowak ministrem Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej

Sławomir Nowak jest nowym Ministrem Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski powołał go z dniem 18 listopada 2011 r.

Sławomir Nowak ministrem  Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej
Sławomir Nowak urodził się 11 grudnia 1974 roku w Gdańsku. Ukończył stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Gdańskim oraz zarządzanie w Wyższej Szkole Morskiej (dzisiaj Akademia Morska) w Gdyni.

oseł na Sejm IV, V, VI i VII kadencji. W Sejmie RP pracował w Komisji Obrony Narodowej i Komisji Spraw Zagranicznych. W latach 2007 - 2009 był Sekretarzem Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i Szefem Gabinetu Politycznego Premiera w rządzie Donalda Tuska. W latach 2009-2010 wiceprzewodniczący Klubu Parlamentarnego Platforma Obywatelska. W maju 2010 roku został wybrany szefem Regionu Pomorskiego Platformy Obywatelskiej. W latach 2010-2011 Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego odpowiedzialny za współpracę z rządem i parlamentem.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando