mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Suwałki: blokada ósemki

Suwałki: blokada ósemki

Dziś, tj. 21 marca w godzinach 9-15 możliwe utrudnienia w podróżowaniu drogą krajową nr 8 w okolicach Suwałk. Protesty, polegające na blokadzie dróg, organizują okoliczni mieszkańcy.

Suwałki: blokada ósemki
Koncertem „Gramy o obwodnicę Suwałk" w pierwszy dzień wiosny, 21 marca, suwalczanie po raz kolejny będą upominać się o budowę obwodnicy. Akcję organizuje Społeczny Komitet Wspierania Budowy Obwodnicy Suwałk. Koncert odbędzie się na skrzyżowaniu ulic Utrata i Przytorowa. Rozpocznie się o godzinie 12, planowane zakończenie około godziny 16. Na czas koncertu zamknięty będzie fragment „ósemki" od skrzyżowania Utraty z ulicą Sejneńską do skrzyżowania Utraty z ulicą Dwernickiego.

- W przypadku pierwszego protestu planowanego w godzinach 9.00-12.00 proponowane są objazdy drogą wojewódzką 664 na odcinku Augustów-Raczki, dalej drogą nr 655 na odcinku Raczki-Suwałki. W czasie trwania obu protestów, samochody osobowe będą mogły wyminąć miejsca protestów drogami lokalnymi – informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
Tematy w artykule: podlaskie Suwalki

Podobne wiadomości:

S8 z Wyszkowa do Białegostoku za 2,3 mld zł

S8 z Wyszkowa do Białegostoku za 2,3 mld zł

Polskie drogi 2016-02-23

Mazowiecka S8 - są wykonawcy, rusza wycinka

Mazowiecka S8 - są wykonawcy, rusza wycinka

Polskie drogi 2015-12-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.