mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Suwałki: blokada ósemki

Suwałki: blokada ósemki

Dziś, tj. 21 marca w godzinach 9-15 możliwe utrudnienia w podróżowaniu drogą krajową nr 8 w okolicach Suwałk. Protesty, polegające na blokadzie dróg, organizują okoliczni mieszkańcy.

Suwałki: blokada ósemki
Koncertem „Gramy o obwodnicę Suwałk" w pierwszy dzień wiosny, 21 marca, suwalczanie po raz kolejny będą upominać się o budowę obwodnicy. Akcję organizuje Społeczny Komitet Wspierania Budowy Obwodnicy Suwałk. Koncert odbędzie się na skrzyżowaniu ulic Utrata i Przytorowa. Rozpocznie się o godzinie 12, planowane zakończenie około godziny 16. Na czas koncertu zamknięty będzie fragment „ósemki" od skrzyżowania Utraty z ulicą Sejneńską do skrzyżowania Utraty z ulicą Dwernickiego.

- W przypadku pierwszego protestu planowanego w godzinach 9.00-12.00 proponowane są objazdy drogą wojewódzką 664 na odcinku Augustów-Raczki, dalej drogą nr 655 na odcinku Raczki-Suwałki. W czasie trwania obu protestów, samochody osobowe będą mogły wyminąć miejsca protestów drogami lokalnymi – informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
Tematy w artykule: podlaskie Suwalki

Podobne wiadomości:

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie budową

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie...

Polskie drogi 2016-07-15

S61 Szczuczyn – Raczki - ruszył przetarg

S61 Szczuczyn – Raczki - ruszył przetarg

Polskie drogi 2016-04-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic