mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Suwałki: blokada ósemki

Suwałki: blokada ósemki

Dziś, tj. 21 marca w godzinach 9-15 możliwe utrudnienia w podróżowaniu drogą krajową nr 8 w okolicach Suwałk. Protesty, polegające na blokadzie dróg, organizują okoliczni mieszkańcy.

Suwałki: blokada ósemki
Koncertem „Gramy o obwodnicę Suwałk" w pierwszy dzień wiosny, 21 marca, suwalczanie po raz kolejny będą upominać się o budowę obwodnicy. Akcję organizuje Społeczny Komitet Wspierania Budowy Obwodnicy Suwałk. Koncert odbędzie się na skrzyżowaniu ulic Utrata i Przytorowa. Rozpocznie się o godzinie 12, planowane zakończenie około godziny 16. Na czas koncertu zamknięty będzie fragment „ósemki" od skrzyżowania Utraty z ulicą Sejneńską do skrzyżowania Utraty z ulicą Dwernickiego.

- W przypadku pierwszego protestu planowanego w godzinach 9.00-12.00 proponowane są objazdy drogą wojewódzką 664 na odcinku Augustów-Raczki, dalej drogą nr 655 na odcinku Raczki-Suwałki. W czasie trwania obu protestów, samochody osobowe będą mogły wyminąć miejsca protestów drogami lokalnymi – informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
Tematy w artykule: podlaskie Suwalki

Podobne wiadomości:

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie budową

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie...

Polskie drogi 2016-07-15

S61 Szczuczyn – Raczki - ruszył przetarg

S61 Szczuczyn – Raczki - ruszył przetarg

Polskie drogi 2016-04-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Red Dot Award dla Skody Kodiaq i Octavia
Red Dot Award dla Skody Kodiaq i Octavia
Dwa modele Skody wygrały jeden z najbardziej znanych i prestiżowych konkursów projektowych na świecie. To już dziesiąta i jedenasta nagroda „Red Dot Awards” dla czeskiego producenta od 2006 roku.