Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Szczecin: kolejne zmiany na Struga

Szczecin: kolejne zmiany na Struga

W Szczecinie ruszyła przebudowa południowej (wyjazdowej z miasta) jezdni wspomagającej ulicę Struga. W rejonie prowadzonych prac zmieniła się organizacja ruchu.

Szczecin: kolejne zmiany na Struga
Prace prowadzone są na odcinku od posesji Struga nr 78a (rejon salonu samochodowego) do skrzyżowania z ul. Wisławy Szymborskiej, na skrzyżowaniu oraz na 70 metrowym odcinku ulicy Szymborskiej). Przebudowywany odcinek będzie niedostępny zarówno dla kierowców jak i pieszych.

Na fragmencie ulicy wspomagającej pomiędzy salonem samochodowym a ul. Iwaszkiewicza przywrócony będzie ruch dwukierunkowy. Zmiana ta umożliwi przejazd m.in. od strony ul. Botanicznej i zlokalizowanych tam sklepów do wybudowanego łącznika i dalej do nitki wyjazdowej ulicy Struga. Dojazd do posesji zlokalizowanych na wyłączonym z ruchu odcinku będzie możliwy przez tymczasową drogę przy salonie samochodowym. Na pozostałym odcinku jezdni wspomagającej, czyli od MTS do ul. Iwaszkiewicza utrzymany będzie ruch jednokierunkowy.

Taka organizacja ruchu obowiązywać będzie ok. 3 miesiące.

Modernizacja ulicy Struga możliwa jest dzięki dofinansowaniu z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowiska. Inwestycja kosztuje 111 milionów złotych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nissan GT-R - oto cennik po liftingu
Nissan GT-R - oto cennik po liftingu
Nissan GT-R oznaczony jako R35 został wprowadzony na rynek w 2007 roku. Od tamtego czasu samochód był nieznacznie modyfikowany przez japońskiego producenta. W tym roku pojawiła się nowa wersja auta, którą poddano poważniejszemu faceliftingowi.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj