mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Trasa Srednicowa pod nadzorem

Trasa Srednicowa pod nadzorem

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu rozstrzygnął przetarg na zarządzanie i nadzór inwestorski nad robotami realizowanymi w ramach zadania pn.: „Budowa Trasy Średnicowej w Toruniu na odcinku od ul. Grudziądzkiej do ul. Szosy Chełmińskiej”.

Trasa Srednicowa pod nadzorem
Nadzorem nad inwestycją były zainteresowane firmy z całej Polski. W sumie wpłynęło 10 ofert. Po ich ocenie formalno-prawnej jako najkorzystniejszą komisja przetargowa wybrała ofertę złożoną przez konsorcjum, którego liderem jest DDG Sp.z o. o z Białej Podlaski. Zwycięska firma wyceniał swoje usługi na ponad 816 tysięcy złotych.

Do zadań inżyniera projektu należeć będzie m.in. nadzór inwestorski, rozliczanie budowy, a także prowadzenie sprawozdawczości, monitoringu i kontroli wykonania robót pod względem technicznym, finansowym i organizacyjnym.

Umowa z inżynierem zostanie podpisana na 14 miesięcy. Jeżeli w postepowaniu nie będzie żadnych protestów ani odwołań, to może umowa zostanie zawarta jeszcze w tym roku.
 

Podobne wiadomości:

Kolejny remont na krajowej 25

Kolejny remont na krajowej 25

Polskie drogi 2015-10-02

Cała S5 w kujawsko-pomorskim ma już umowy

Cała S5 w kujawsko-pomorskim ma już umowy

Polskie drogi 2015-10-13

Komentuj:

~patryk 2012-11-20

zgadzam się z komentażem @jarzyna. Widzę że poziom tekstów publikowanych w tym portalu, jak i ich rzetelność obniża się. Niedawna wpadka z przedwcześnie opublikowanym artykułem o otwarciu autostrady A-1 (jeszcze w październiku i oczywiście brak sprostowania). Bardzo mnie to zasmuca. Codziennie odwiedzam tą stronę i od wielu lat. Gorąca prośba do zarządzających portalem. Proszę wróćcie do poprzedniego dobrego poziomu.

~Jarzyn 2012-11-20

Panie Redaktorze: 1. Białej Podlaskiej, nie Białej Podlaski! 2. Fajnie, że pokusiliście się o zamieszczenie mapki jako ilustracji - często tego brakuje - ale mapka przedstawia inne dzielnice Torunia, w których planowana jest inna trasa. Zauważyłem to nawet ja chociaż mieszkam 200 km od Torunia. Poprawcie te błędy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.