mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Trasa Srednicowa pod nadzorem

Trasa Srednicowa pod nadzorem

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu rozstrzygnął przetarg na zarządzanie i nadzór inwestorski nad robotami realizowanymi w ramach zadania pn.: „Budowa Trasy Średnicowej w Toruniu na odcinku od ul. Grudziądzkiej do ul. Szosy Chełmińskiej”.

Trasa Srednicowa pod nadzorem
Nadzorem nad inwestycją były zainteresowane firmy z całej Polski. W sumie wpłynęło 10 ofert. Po ich ocenie formalno-prawnej jako najkorzystniejszą komisja przetargowa wybrała ofertę złożoną przez konsorcjum, którego liderem jest DDG Sp.z o. o z Białej Podlaski. Zwycięska firma wyceniał swoje usługi na ponad 816 tysięcy złotych.

Do zadań inżyniera projektu należeć będzie m.in. nadzór inwestorski, rozliczanie budowy, a także prowadzenie sprawozdawczości, monitoringu i kontroli wykonania robót pod względem technicznym, finansowym i organizacyjnym.

Umowa z inżynierem zostanie podpisana na 14 miesięcy. Jeżeli w postepowaniu nie będzie żadnych protestów ani odwołań, to może umowa zostanie zawarta jeszcze w tym roku.
 

Podobne wiadomości:

Znamy wykonawców wszystkich odcinków S5 w kujawsko-pomorskim

Znamy wykonawców wszystkich odcinków S5 w...

Polskie drogi 2015-08-21

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~patryk 2012-11-20

zgadzam się z komentażem @jarzyna. Widzę że poziom tekstów publikowanych w tym portalu, jak i ich rzetelność obniża się. Niedawna wpadka z przedwcześnie opublikowanym artykułem o otwarciu autostrady A-1 (jeszcze w październiku i oczywiście brak sprostowania). Bardzo mnie to zasmuca. Codziennie odwiedzam tą stronę i od wielu lat. Gorąca prośba do zarządzających portalem. Proszę wróćcie do poprzedniego dobrego poziomu.

~Jarzyn 2012-11-20

Panie Redaktorze: 1. Białej Podlaskiej, nie Białej Podlaski! 2. Fajnie, że pokusiliście się o zamieszczenie mapki jako ilustracji - często tego brakuje - ale mapka przedstawia inne dzielnice Torunia, w których planowana jest inna trasa. Zauważyłem to nawet ja chociaż mieszkam 200 km od Torunia. Poprawcie te błędy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.