Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Trwa remont DW 241

Trwa remont DW 241

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy poinformował o trwającej przebudowie drogi wojewódzkiej nr 241 na odcinku Sępólno Krajeńskie – Kcynia. Prace na tym fragmencie trasy mają potrwać do końca listopada przyszłego roku.

Trwa remont DW 241
Aktualnie trwa przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 Sępólno Krajeńskie – Kcynia. Drogowcy prowadzą prace na odcinkach o łącznej długości ponad 23 km. Proces realizacji inwestycji przebiega bez zakłóceń. Termin zakończenia wszystkich robót zaplanowano na 30 listopad 2010.

W ramach projektu przewidziano przebudowę drogi wojewódzkiej wraz z rozbiórką istniejącego mostu na rzece Rokitce i budową w tym miejscu przepustu drogowego. Projekt obejmuje także przebudowę istniejących chodników i budowę nowych, budowę zatok autobusowych, poprawę geometrii skrzyżowań, przebudowę i budowę poboczy oraz rowów, przebudowę zjazdów publicznych i indywidualnych oraz remont i wymianę istniejących przepustów.

Całkowita wartość projektu wynosi prawie 80 mln zł. Zadanie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (dofinansowanie wyniesie prawie 40 mln zł) oraz ze środków budżetu województwa kujawsko-pomorskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Podobne wiadomości:

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

~rumzais 2009-02-17

Dlaczego autorzy artykułów nie umieszczają od razu orientacyjnej mapki z zaznaczonymi odcinkami w remoncie? To znaczne ułatwienia dla czytelnika!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Superb - 15 lat flagowego modelu
Skoda Superb - 15 lat flagowego modelu
W 2001 roku na rynku zadebiutowała pierwsza współczesna Skoda Superb. W ciągu 15 lat na rynku pojawiły się trzy generacje tego modelu, którego protoplasta pojawił się kilka lat przed wybuchem II wojny światowej.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj