mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Trzynaście ofert na kolejny odcinek A1

Trzynaście ofert na kolejny odcinek A1

W katowickim oddziale GDDKiA otwarte zostały oferty na budowę kolejnego odcinka A1 w województwie śląskim. Na wybudowanie liczącego niecałe 5 km fragmentu A1 pomiędzy węzłami Blachownia i Zawodzie zgłosiło się trzynaście firm i konsorcjów.

Trzynaście ofert na kolejny odcinek A1
Do drugiego etapu zakwalifikowanych zostało dwudziestu wykonawców, którzy spełnili warunki udziału w postępowaniu. W odpowiedzi na wysłane zaproszenia wpłynęło jednak łącznie 13 ofert. Ofertę z najniższą kwotą w wysokości 219.382.321,53 zł oraz z 10-letnim okresem gwarancji złożyło konsorcjum firm Berger Bau Polska i Berger Bau. Kryterium oceny ofert w drugim etapie jest cena (90%) i okres gwarancji (10%).

Przedmiotem postępowania przetargowego jest budowa autostrady A1 na odcinku G o długości 4,7 km pomiędzy węzłem Blachownia (bez węzła) a węzłem Zawodzie (z węzłem) z nawierzchni betonowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Termin realizacji zadania wynosi 33 miesięcy od daty podpisania umowy.

To już trzecie z czterech postepowań przeprowadzanych dla zadania "Budowa autostrady A1 na odcinku Rząsawa – Pyrzowice". W dalszym ciągu trwa procedowanie postępowania przetargowego dla odcinka F od węzła Rząsawa (z węzłem) do węzła Blachownia (z węzłem).Odcinek A1 z Rząsawy do Pyrzowic o łącznej długości 56,9 km pozwoli połączyć zrealizowane już fragmenty autostrady A1 w woj. łódzkim i dalsze odcinki na północy kraju z południową granicą państwa, z aglomeracją śląską, Portem Lotniczym Katowice w Pyrzowicach, a także odciąży Częstochowę z ruchu tranzytowego.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A1
Audi A1
Cena podstawowa już od: 78 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

A1 Tuszyn - Częstochowa - niebawem ruszy przetarg

A1 Tuszyn - Częstochowa - niebawem ruszy...

Polskie drogi 2017-06-19

Autostrada A4 – oddano do użytku węzeł Rudno

Autostrada A4 – oddano do użytku węzeł Rudno

Polskie drogi 2017-06-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Co roku uczniowie szkoły zawodowej prowadzonej przez Skode budują swój pierwszy pojazd. Tym razem po trzech udanych projektach z ostatnich lat stworzyli elektryczne buggy o nazwie Skoda Element.