mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > UZP bez zastrzerzeń do przetargu na S19

UZP bez zastrzerzeń do przetargu na S19

Prezes Urzędu Zamówień Publicznych stwierdził brak naruszeń w postępowaniu przetargowym dotyczącym „Kontynuacji projektowania i budowy drogi ekspresowej S19 na odcinku od węzła Świlcza do węzła Rzeszów Południe”. Kolejnym etapem będzie wniesienie przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy, a następnie podpisanie umowy.

UZP bez zastrzerzeń do przetargu na S19
Najkorzystniejszą ofertę w tym postępowaniu przetargowym złożyło konsorcjum firm: Eurovia Polska S.A. i Warbud S.A., na wartość 342,5 mln zł. Termin wykonania prac to 34 miesiące, natomiast gwarancja jakości 10 lat.

Odcinek ten będzie powiązany ze zrealizowanym odcinkiem drogi S19 węzeł Rzeszów Zachód – węzeł Świlcza. Zakres robót obejmie wykonanie drogi 2-wu jezdniowej, 4-ro pasowej wraz z budową obiektów inżynierskich, węzła Rzeszów Południe, przebudową kolidującej infrastruktury technicznej oraz budową dróg dojazdowych dla zapewnienia połączeń lokalnych oraz urządzeń ochrony środowiska.

Podobne wiadomości:

„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie

„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie

Polskie drogi 2017-05-09

Północna obwodnica Krakowa gotowa w 2022 roku - ruszyły prace

Północna obwodnica Krakowa gotowa w 2022 roku...

Polskie drogi 2017-01-16

Komentuj:

~zmyslowasowa 2014-03-26

>UZP bez zastrzerzeń do przetargu na S19 Czy spellcheck nie działa?

~warszawiak 2014-03-25

W tym wypadku całkowicie się z Tobą zgadzam. Kompletnie niezrozumiałe jest niebudowanie od razu całego odcinka do Boguchwaly. Przecież to raptem parę kilometrów więcej, ale te parę kilometrów diametralnie zmieniłoby sytuację. No cóż, nieraz pisałem, że mózg urzędasa (a więc tok myślenia) zasadniczo różni się od mózgu normalnego człowieka.

~jumper 2014-03-24

Budowa tej drogi tylko do węzła Rzeszów Południe jest bez sensu. Ciekawe ile lat poczekamy na odcinek do Boguchwały, który będzie powodował powstanie obwodnicy Rzeszowa. Wydajemy pieniądze bez koncepcji. Ta droga o której piszą w artykule będzie się kończyć w polu a dalej nawet planów S19 brak, nie ma nawet DŚU. Ta S-ka będzie latami obsługiwać ruch lokalny między wioskami na zachód od Rzeszowa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.