mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Umowa na A2 Stryków ? Konotopa jeszcze w tym roku

Umowa na A2 Stryków ? Konotopa jeszcze w tym roku

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku zakończą się negocjacje w sprawie budowy autostrady A2 na odcinku Stryków – Konotopa. Jak podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, podpisanie umowy z wykonawcą jest planowane na IV kwartał bieżącego roku.

Umowa na A2 Stryków ? Konotopa jeszcze w tym roku
Autostrada Południe S.A. czy Autostrada Mazowsze S.A.? Odpowiedź na pytanie, kto zbuduje 90 km odcinek autostrady A2 ze Strykowa koło Łodzi do podwarszawskiej Konotopy, poznamy jeszcze w tym roku.

28 lipca 2008 roku oferenci biorący udział w przetargu, czyli dwa konsorcja: Autostrada Południe S.A. i Autostrada Mazowsze S.A., otrzymali projekt umowy o budowę i eksploatację autostrady A2 na odcinku Stryków I – Konotopa. Do 15 września 2008 roku spółki mogą zgłaszać uwagi do przekazanego im projektu. Po analizie uwag przez stronę rządową, najpóźniej do 22 września rozpoczną się rozmowy negocjacyjne dotyczące umowy.

Negocjacje będą prowadzone równolegle z obydwoma oferentami, tzn. z każdym z nich z osobna, w zbliżonych do siebie terminach i na tych samych warunkach. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przewiduje, że negocjacje zakończą się podpisaniem umowy o budowę i eksploatację autostrady z wybranym oferentem w IV kwartale 2008 roku.

Podobne wiadomości:

Autostrada A2  - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec

Autostrada A2 - ruszy odcinek z Mińska Maz....

Polskie drogi 2018-01-04

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Polskie drogi 2017-10-16

Komentuj:

~mil1231@gazeta.pl 2008-09-10

artur nie wiem o czym ty mówisz chłopie, sam bełkoczesz..masz chyba jakieś kompeksy, ale to się leczy..

~Artur 2008-09-09

Dajcie spokój z tym 2012. Nawet jak będą autostrady i nawet jak będą stadiony. Nawet jak będą hotele, to kompromitacją będzie zderzenie świata z naszym społeczeństwem. Na szczęście bałwany takie jak nasz "Polak" nie znają żadnego języka obcego, więc nikt nie zrozumie ich bełkotu. Z resztą ja nie zrozumiałem, choć pisał po polsku :)

~Janusz 2008-09-09

Są ważniejsze rzeczy a mianowicie stadiony gdzie będą grać na euro 2012 na pasie awaryjnym? Wszystko zrobią na czas tylko takie ludziki jak Polak żyją w swoim świecie i nawet za 10 lat będą to samo pisać.

~mil1231@gazeta.pl 2008-09-08

Nie ma bata-ta autostrada powstanie do EURO 2012 bo inaczej każdy rząd polegnie choćby nie wiem co robił! nie ma teraz ważniejszej rzeczy w Polsce jeśli chodzi o drogi!

~Polak 2008-09-08

Do polskiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.