mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Umowa na węzeł Tczewska podpisana

Umowa na węzeł Tczewska podpisana

GDDKiA podpisała umowę z firmą Eurovia Polska na budowę węzła Tczewska w ciągu autostrady A6 oraz został przekazany wykonawcy plac budowy. Węzeł Tczewska powstanie na przecięciu autostrady A6 z istniejącą ulicą Tczewską w Szczecinie.

Umowa na węzeł Tczewska podpisana
Zgodnie z umową prace potrwają 12 miesięcy. Realizacja węzła jest powiązana z realizowaną przez Miasto Szczecin budową ulicy Nowoprzestrzennej, co wymaga właściwego skoordynowania obu kontraktów.

Węzeł Tczewska na autostradzie A6 będzie stanowił nowy wyjazd od strony Dąbia i Wielgowa na autostradę A6, skomunikuje również z drogą krajową tereny inwestycyjne Trzebusz – Dunikowo. Po wybudowaniu nowego węzła i prowadzącego do niego układu komunikacyjnego zostanie zamknięte skrzyżowanie ulicy Goleniowskiej z drogą S3 i wjazd od strony Wielgowa na węzeł Rzęśnica.
Tematy w artykule: autostrady

Podobne wiadomości:

Wszystkie autostrady w Polsce będą płatne!

Wszystkie autostrady w Polsce będą płatne!

Polskie drogi 2016-12-21

Utrudnienia na majówkę - GDDKiA radzi

Utrudnienia na majówkę - GDDKiA radzi

Polskie drogi 2016-05-02

Komentuj:

~warszawiak 2013-07-02

Będę to powtarzać do znudzenia. Jak długo jeszcze GDDKiA i ministerstwo transportu będzie się kompromitować remontując po kawałeczku odcinek A6 ???!!!??? Ostatnio wyremontowano 2,5 km zostawiając przy węźle Kijewo na kilkuset metrach stare, poniemieckie betonowe "schody". Dlaczego do diabła nie można za jednym zamachem wyremontować całego "ogromnego" parokilometrowego odcinka od Kijewa do Rzęśnicy, oczywiście razem z węzłami ???!!!???

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Już od kilku miesięcy było wiadomo, że marka Cupra w końcu zostanie wydzielona od Seata. Iberyjski producent ogłosił oficjalną zmianę. Na rynku pojawi się nowa submarka z osobnym emblematem.