Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Utrudnienia na A4

Utrudnienia na A4

W najbliższy czwartek, 26 września 2013 r., na dolnośląskim odcinku autostrady A4 w okolicach Miejsca Obsługi Podróżnych „Oleśnica Mała” (między węzłami Brzezimierz i Przylesie od 181+198 km do 185+402 km autostrady A4) zostaną przeprowadzone ćwiczenia akcji ratunkowej. W związku z tym, od godziny 8.00 do godziny 14.00 wystąpią tam utrudnienia, które mogą być odczuwalne także na opolskim fragmencie autostrady.

Utrudnienia na A4
Tymczasowa organizacja ruchu w związku z ćwiczeniami zakłada całkowite zatrzymanie ruchu na jezdni północnej (w kierunku Wrocławia) i przeniesieniu go na jezdnię południową (kierunek do Katowic), gdzie odbywać się będzie ruch w obu kierunkach. Informacja o utrudnieniach będzie wyświetlana na tablicach zmiennej treści umieszczonych nad autostradą już na kilkadziesiąt kilometrów przed miejscem ćwiczeń.

Ćwiczenia mają na celu sprawdzenie ustalonych dla autostrady procedur działania w sytuacjach kryzysowych. W ćwiczeniach weźmie udział straż pożarna, policja, pogotowie ratunkowe oraz pracownicy GDDKiA. Scenariusz zakłada trzy epizody: wypadek z dużą liczbą osób poszkodowanych, pożar hotelu oraz wyciek substancji niebezpiecznej na MOP-ie.
Tematy w artykule: autostrady ruch autostradowy

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Rząd ma nowy plan na drogi ekspresowe

Rząd ma nowy plan na drogi ekspresowe

Polskie drogi 2016-05-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Rusza trzecia edycja Skoda Auto Muzyka
Rusza trzecia edycja Skoda Auto Muzyka
Właśnie rusza konkurs muzyczny Skoda Auto Muzyka, w którym wybieramy najlepszą muzykę do jazdy samochodem. O tym, co warto słuchać, zadecydują wspólnie z internautami Maria Sadowska, Katarzyna Nosowska, Tomson i Baron oraz Dawid Podsiadło.