mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Utrudnienia na DK 10 w zachodniopomorskim

Utrudnienia na DK 10 w zachodniopomorskim

Nowa organizacja ruchu obowiązuje na obwodnicy Kobylanki. Dodatkowo ruszyły remonty i utrudnienia w ruchu na "dziesiątce" między Szczecinem a Stargardem Szczecińskim.

Utrudnienia na DK 10 w zachodniopomorskim
17 listopada zamknięto dla ruchu obwodnicę Kobylanki, Morzyczyna i Zieleniewa w ciągu DK nr 10, ruch został przerzucony na dawny przebieg tej drogi przez Kobylankę. Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała do czasu zakończenia prac związanych z montażem barier linowych, które trwale rozdzielą kierunki ruchu na obwodnicy, co powinno nastąpić do końca listopada. Trwa również remont nawierzchni w trzech miejscach między Szczecinem a Stargardem. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na tym odcinku DK nr 10.

Kierowcy poruszający się DK nr 10 na trasie Szczecin – Stargard napotkają również utrudnienia w rejonie węzła Kijewo. Trwa remont nawierzchni DK nr 10 (ulica Zwierzyniecka/Szosa Stargardzka), jezdnie w obu kierunkach są zwężone. Prace potrwają tam do końca przyszłego tygodnia.

Remontowane są też dwa fragmenty jezdni w kierunku Stargardu Szczecińskiego, zaraz za granicą miasta Szczecin i w rejonie zjazdu na Niedźwiedź (łączna długość 3,17 km). Na remontowanych odcinkach jezdnia podczas wykonywania robót jest zwężona do jednego pasa ruchu. Prace powinny się zakończyć w ostatnim tygodniu listopada.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

Komentuj:

~Ja i mój klekot 2015-01-24

Tak jest ,najpierw się buduje ,a póżniej się myśli.Za dużo by było roboty budując pobocza czy dodatkowe pasy ruchu na wzniesienia

~kolo 2014-11-20

oj niestety sporo jest jeszcze w Polsce takich dróg, jednojezdniowych, bez poboczy, krętych, o kiepskiej nawierzchni, a które powinny odgrywać strategiczną rolę dla róznych rejonów naszego kraju

~romek 2014-11-19

Budowa S10 Stargard Szczecinski Piła Bydgoszcz powinna znalezc się na liscie dróg przewidzianych do budowy w perspektywie 2014-20 .S10 jest drogą o dużym znaczeniu o dla ruchu tranzytowego Szwecja -Warszawa -Lwów .Odcinek S10 od Stargardu Szczecinskego do Piły stanowi wąska bardzo kręta drogę z licznymi wzniesieniami drogę.Trasa ta została poddana gruntownemu remontowi w latach 2006-2010 .W tym czasie odcinek o długosci 40km Kalisz Pomorski Suchan został wyłączony z ruchu z uwagi na koniecznosc rozerania istniejacej drogi o wykonania jej na nowo.Droga została wykonano a własciwie odtworzona do stanu przed przebudowa tj droga jednojezdniowa dwukierunkowa bez utwardzonych poboczy.Wydawało sie ze jest to rozwiazanie tymczasowe ale jednak fukcjonuje juz 8 lat bez perspektyw na zmiany .Na liscie Ministerstwa Infrastruktury droga S10 została umieszcona na liscie dróg do budowy ale po 2020 roku .Zastanawia ciagły pesymizm planistów w tym temacie. Droga po której porusza sie 35tys pojazdów na dobę powinna zostac przebudowana w mozliwie jak najszybszym czasie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic