Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Utrudnienia na DK 14 i DK 12 w woj. łódzkim

Utrudnienia na DK 14 i DK 12 w woj. łódzkim

Rozpoczął się remont kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 14 między Dobroniem a Orpelowem w woj. łódzkim. Prace potrwają do listopada. Zmiany w organizacji ruchu są tez na drodze krajowej nr 12 w okolicach Sieradza.

Utrudnienia na DK 14 i DK 12 w woj. łódzkim
Odcinek został podzielony na cztery etapy. Każdy z nich będzie polegał na wyłączeniu z ruchu 500- metrowego odcinka pasa ruchu i po zakończeniu prac na jednym pasie, prace przeniosą sie na kolejny. Podczas remontu ruch będzie się odbywał wahadłowo, w godzinach od 7-ej do 18-ej sterowany będzie ręcznie, zaś w godzinach nocnych za pomocą sygnalizacji. Prace mają zakończyć się w listopadzie.


Kierowcy napotkają też utrudnienia na drodze krajowej nr 12 przed Sieradzem od strony Zduńskiej Woli. To kolejny etap remontu tej trasy między Woźnikami a centrum Sieradza. Rozpoczną się prace związane z remontem mostu na Żeglinie. W związku z tym na 100-metrowym odcinku konieczne będzie wprowadzenie ruchu wahadłowego. Analogicznie jak w przypadku Orpelowa ruch w ciągu dnia będzie sterowany ręcznie, zaś w godzinach wieczornych i nocnych za pomocą sygnalizacji. Remont mostu na Żeglinie ma się zakończyć w pierwszych dniach grudnia.

Podobne wiadomości:

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes-AMG GT od Piecha - mocniejszy niż
Mercedes-AMG GT od Piecha - mocniejszy niż "eRka"
Jeżeli na widok "zwykłego" Meredesa-AMG GT mocno ziewasz, możesz kupić mocniejszą wersję "S" lub niemal wyczynowe, limitowane "R". No chyba, że szukasz czegoś totalnie odjechanego, wtedy możesz skorzystać z usług firmy Piecha.