mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Utrudnienia na DK 16 Biskupiec - Borki Wielkie

Utrudnienia na DK 16 Biskupiec - Borki Wielkie

Od wtorku kierowców czekają zmiany w organizacji ruchu na drodze krajowej nr 16 na odcinku Biskupiec - Borki Wielkie.

Utrudnienia na DK 16 Biskupiec - Borki Wielkie
W ten wtorek kierowców czekają chwilowe utrudnienia związane z przygotowaniem oznakowania odcinka DK nr 16 do obowiązującej od tego dnia tymczasowej organizacji ruchu.

W godzinach porannych prowadzone będą prace przygotowawcze, po których zakończeniu, około godz.12.00, nastąpi chwilowe wstrzymanie ruchu i przekierowanie go na nowy przebieg. Ruchem będzie kierować policja. Prace związane z reorganizacją potrwają do popołudnia.

- Od tego momentu ruch drogowy na odcinku od km 184+500 aż do węzła w Borkach Wielkich odbywać się będzie po starej drodze krajowej nr 16 – informuje Patrycja Wilińska, Specjalista ds. Komunikacji, Skanska.

Specyfika prowadzonych na tym odcinku prac wiązać się będzie w przyszłości z kolejnymi zmianami w organizacji ruchu. Chwilowe zmiany związane będą z koniecznością ułożenia docelowej warstwy ścieralnej nawierzchni. Prace potrwają w sumie do lipca br. Generalnym wykonawcą projektu jest Skanska.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.