Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Utrudnienia na Trasie Toruńskiej w stolicy

Utrudnienia na Trasie Toruńskiej w stolicy

Od 26 października planowane jest zawężenie do jednego pasa ruchu wiaduktu w kierunku Marek na węźle Trasy Toruńskiej z al. Piłsudskiego. Obydwie jezdnie Trasy Toruńskiej w Warszawie na odcinku od al. Piłsudskiego w Markach do ul. Głębockiej zawężone są do dwóch pasów ruchu. Utrudnienia związane są z budową dróg zbiorczo-rozprowadzających oraz z przebudową infrastruktury technicznej. Cała inwestycja obejmuje przebudowę Trasy Toruńskiej do parametrów drogi ekspresowej S8. Prace na 7,1-kilometrowym odcinku między węzłem Modlińska a węzłem Piłsudskiego w Markach potrwają do kwietnia 2012 r.

Utrudnienia na Trasie Toruńskiej w stolicy
Jezdnie Trasy Toruńskiej w kierunku mostu Grota-Roweckiego (północna) oraz w kierunku Marek (południowa) są zawężone do dwóch pasów ruchu po 3 m szerokości każdy. Wyłączone z ruchu są zewnętrzne pasy awaryjne oraz pasy służące do skrętu w prawo.

Wyłączona z ruchu jest północno-wschodnia łącznica ul. Głębockiej z Trasą Toruńską. Ruch został skierowany na nowowybudowaną łącznicę północno-zachodnią, na której jest możliwość zjazdu na Trasę Toruńską w kierunku ul. Łabiszyńskiej i mostu Grota-Roweckiego oraz skrętu z Trasy Toruńskiej w ul. Głębocką.

W rejonie węzła Trasy Toruńskiej z al. Piłsudskiego w Markach zamknięte zostały wyjazd z łącznicy na teren Centrum Handlowego oraz łącznica umożliwiająca zawrócenie na Trasie Toruńskiej (pod wiaduktem) w kierunku Warszawy. W dniu 26 października zawężona do jednego pasa ruchu zostanie jezdnia wiaduktu prowadzącego w kierunku Marek.

Prace na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wykonuje firma J&P – AVAX S.A.

Podobne wiadomości:

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~Tomasz z tonącej wyspy Tuska 2010-10-29

Jak wszędzie!!! W Polsce robi się niewiele, stan dróg chyba każdy oceni jako fatalny. Gorszych dróg nie ma nigdzie w Europie... Jeżdzę często do Czech - nawet w tym małym, niby biednym kraju, mają dużo lepsze drogi. U nas prawie nic się nie dzieje, jak na 40-milionowy kraj to wielka bida.

~Remek 2010-10-27

A potem jeden wielki klops w Markach...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
AMG zbuduje nowego Mercedesa SL
AMG zbuduje nowego Mercedesa SL
Już za kilka lat na rynku pojawi się kolejna odsłona Mercedesa SL. Największy roadster od producenta samochodów w gwiazdą zostanie tym razem zaprojektowany przez ekipę z Affalterbach.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj