mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Utrudnienia na Trasie Toruńskiej w stolicy

Utrudnienia na Trasie Toruńskiej w stolicy

Od 26 października planowane jest zawężenie do jednego pasa ruchu wiaduktu w kierunku Marek na węźle Trasy Toruńskiej z al. Piłsudskiego. Obydwie jezdnie Trasy Toruńskiej w Warszawie na odcinku od al. Piłsudskiego w Markach do ul. Głębockiej zawężone są do dwóch pasów ruchu. Utrudnienia związane są z budową dróg zbiorczo-rozprowadzających oraz z przebudową infrastruktury technicznej. Cała inwestycja obejmuje przebudowę Trasy Toruńskiej do parametrów drogi ekspresowej S8. Prace na 7,1-kilometrowym odcinku między węzłem Modlińska a węzłem Piłsudskiego w Markach potrwają do kwietnia 2012 r.

Utrudnienia na Trasie Toruńskiej w stolicy
Jezdnie Trasy Toruńskiej w kierunku mostu Grota-Roweckiego (północna) oraz w kierunku Marek (południowa) są zawężone do dwóch pasów ruchu po 3 m szerokości każdy. Wyłączone z ruchu są zewnętrzne pasy awaryjne oraz pasy służące do skrętu w prawo.

Wyłączona z ruchu jest północno-wschodnia łącznica ul. Głębockiej z Trasą Toruńską. Ruch został skierowany na nowowybudowaną łącznicę północno-zachodnią, na której jest możliwość zjazdu na Trasę Toruńską w kierunku ul. Łabiszyńskiej i mostu Grota-Roweckiego oraz skrętu z Trasy Toruńskiej w ul. Głębocką.

W rejonie węzła Trasy Toruńskiej z al. Piłsudskiego w Markach zamknięte zostały wyjazd z łącznicy na teren Centrum Handlowego oraz łącznica umożliwiająca zawrócenie na Trasie Toruńskiej (pod wiaduktem) w kierunku Warszawy. W dniu 26 października zawężona do jednego pasa ruchu zostanie jezdnia wiaduktu prowadzącego w kierunku Marek.

Prace na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wykonuje firma J&P – AVAX S.A.

Podobne wiadomości:

Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2

Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2

Polskie drogi 2017-09-06

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Polskie drogi 2017-08-24

Komentuj:

~Tomasz z tonącej wyspy Tuska 2010-10-29

Jak wszędzie!!! W Polsce robi się niewiele, stan dróg chyba każdy oceni jako fatalny. Gorszych dróg nie ma nigdzie w Europie... Jeżdzę często do Czech - nawet w tym małym, niby biednym kraju, mają dużo lepsze drogi. U nas prawie nic się nie dzieje, jak na 40-milionowy kraj to wielka bida.

~Remek 2010-10-27

A potem jeden wielki klops w Markach...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?