mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Utrudnienia na krajowej siódemce

Utrudnienia na krajowej siódemce

Kierowcy, którzy planują podróż drogą krajową nr 7 w kierunku Zakopanego, muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Ze względu na prowadzone prace drogowe, w kilku miejscach obowiązuje ograniczenie prędkości.

Utrudnienia na krajowej siódemce
Pierwsze utrudnienia dla kierowców wyjeżdżających z Warszawy zaczynają się na odcinku Grójec - Białobrzegi, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km na godzinę. Będzie ono obowiązywać do końca tego roku, czyli do czasu zakończenia przebudowy drogi na tym odcinku. Ostrożniej trzeba też jechać w okolicy Kielc, na odcinku Występa - Wiśniówka, gdzie trzeba zwolnić do 50 km na godzinę.

Przebudowa drogi krajowej nr 7 trwa także między Krakowem, a Myślenicami. Natomiast na odcinku drogi Rabka - Chyżne ruch odbywa się wahadłowo, a prędkość ograniczono do 60 km na godzinę. Utrudnienia w tym miejscu potrwają do końca sierpnia tego roku.

Podobne wiadomości:

206 z plusem!

auto motor i sport 0000-00-00

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Polskie drogi 2017-05-30

Komentuj:

~asd 2009-03-18

Nawierzchni się nie czepiajmy tylko ilości kilometrów. Bo kilkakrotnie mniejsze Czechy mają więcej autostrad. I nie cieszmy się np. że podpisują umowę na budowę 6 km dróg przez 3 lata bo to jest śmieszne. Dlatego nie mówcie, że jest postęp. My próbujemy jedynie dogonić normalność, do której jeszcze długa dziurawa droga bez poboczy.

~arturx 2009-03-17

Jak chcesz kolego/koleżanko gonić Zachód, to bez inwektyw, bo na "zachodnich" forach tego nie ma.

~dpl1000 2009-03-17

Czytaj ze zrozumieniem tumanie! Przeciez ja przeciez napisalem ze zachód nalezy gonic! to po pierwsze a po drugie moze i znalazłaby sie taka wiejska droga na zachodzie,która ma lepsza nawierzchnie niz jakas polska ekspresówka,ale wiem z doswiadczenia ze takimi haslami rzucaja tacy co wiedza tyle drogownictwie co chinczyk o prawach człowieka.żegnam

~z tym zachodem to sobie daruj tam drogi wiejskie 2009-03-17

maja lepsza nawierzchnie niz w polsce ekspresowki, nie ma sie czym podniecac apropo grojec-bialobrzegi mieli oddac chyba w czerwcu 2009 a jest napisane, ze utrudnienia beda do konca roku??

~dpl1000 2009-03-17

No cóż,po latach zaniedbań zeby bylo lepiej trzeba odstac swoje w korkach , ale mnie naprawde cieszy wzrost tempa prac przy drogach w Polsce.Fakt jest taki ze kasa z UE jest, rzad niech poprawia prawo i mozna zachod doganiac.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando