mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Utrudnienia na krajowej siódemce

Utrudnienia na krajowej siódemce

Kierowcy, którzy planują podróż drogą krajową nr 7 w kierunku Zakopanego, muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Ze względu na prowadzone prace drogowe, w kilku miejscach obowiązuje ograniczenie prędkości.

Utrudnienia na krajowej siódemce
Pierwsze utrudnienia dla kierowców wyjeżdżających z Warszawy zaczynają się na odcinku Grójec - Białobrzegi, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km na godzinę. Będzie ono obowiązywać do końca tego roku, czyli do czasu zakończenia przebudowy drogi na tym odcinku. Ostrożniej trzeba też jechać w okolicy Kielc, na odcinku Występa - Wiśniówka, gdzie trzeba zwolnić do 50 km na godzinę.

Przebudowa drogi krajowej nr 7 trwa także między Krakowem, a Myślenicami. Natomiast na odcinku drogi Rabka - Chyżne ruch odbywa się wahadłowo, a prędkość ograniczono do 60 km na godzinę. Utrudnienia w tym miejscu potrwają do końca sierpnia tego roku.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

Polskie drogi 2017-08-17

Komentuj:

~asd 2009-03-18

Nawierzchni się nie czepiajmy tylko ilości kilometrów. Bo kilkakrotnie mniejsze Czechy mają więcej autostrad. I nie cieszmy się np. że podpisują umowę na budowę 6 km dróg przez 3 lata bo to jest śmieszne. Dlatego nie mówcie, że jest postęp. My próbujemy jedynie dogonić normalność, do której jeszcze długa dziurawa droga bez poboczy.

~arturx 2009-03-17

Jak chcesz kolego/koleżanko gonić Zachód, to bez inwektyw, bo na "zachodnich" forach tego nie ma.

~dpl1000 2009-03-17

Czytaj ze zrozumieniem tumanie! Przeciez ja przeciez napisalem ze zachód nalezy gonic! to po pierwsze a po drugie moze i znalazłaby sie taka wiejska droga na zachodzie,która ma lepsza nawierzchnie niz jakas polska ekspresówka,ale wiem z doswiadczenia ze takimi haslami rzucaja tacy co wiedza tyle drogownictwie co chinczyk o prawach człowieka.żegnam

~z tym zachodem to sobie daruj tam drogi wiejskie 2009-03-17

maja lepsza nawierzchnie niz w polsce ekspresowki, nie ma sie czym podniecac apropo grojec-bialobrzegi mieli oddac chyba w czerwcu 2009 a jest napisane, ze utrudnienia beda do konca roku??

~dpl1000 2009-03-17

No cóż,po latach zaniedbań zeby bylo lepiej trzeba odstac swoje w korkach , ale mnie naprawde cieszy wzrost tempa prac przy drogach w Polsce.Fakt jest taki ze kasa z UE jest, rzad niech poprawia prawo i mozna zachod doganiac.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.