mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Utrudnienia na piętnastce w kujawsko-pomorskim

Utrudnienia na piętnastce w kujawsko-pomorskim

W związku z rewitalizacją linii kolejowej prowadzoną przez PKP S.A. w dniach 18 - 26 października 2014 r. nastąpi ponowne zamknięcie przejazdu kolejowego w miejscowości Gniewkowo w kujawsko-pomorskim. Prace spowodują duże utrudnienia na DK nr 15. Wytyczone są objazdy.

Utrudnienia na piętnastce w kujawsko-pomorskim
Przewidziano trasy alternatywne i objazd dla pojazdów o DMC poniżej 3,5t, oraz dla pojazdów komunikacji publicznej:

1). Objazd dla samochodów poniżej 3,5 t. oraz pojazdów komunikacji publicznej odbywać się będzie:

- drogą powiatową nr 2520C od skrzyżowania z drogą krajową nr 15 do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 246

- drogą wojewódzką nr 246 do skrzyżowania dróg: krajowej nr 15 oraz wojewódzkiej nr 246 – ulice Nowa, Powstańców Wielkopolskich oraz Inowrocławska w m. Gniewkowo

- dla pojazdów komunikacji publicznej jadącej od strony Torunia zaprojektowano również objazd przez ul. Piasta w Gniewkowie o następującym przebiegu: drogą wojewódzką nr 246 od ronda w Gniewkowie (skrzyżowanie dróg: krajowej nr 15 oraz wojewódzkiej nr 246 – ulice Nowa, oraz Toruńska) do skrzyżowania ul. Piasta w Gniewkowie, a następnie ul. Piasta do skrzyżowania z DK 15 (ul. Piasta – DG nr 151114C następnie DW nr 299). Dalszy przebieg objazdu ulicą Inowrocławską (DK15) do skrzyżowania z DW246 (ul. Powstańców Wielkopolskich).

2).Objazdy dla pojazdów powyżej 3,5 t odbywać się będzie:

Objazd mający za zadanie przejąć ruch tranzytowy z kierunku Poznania:

- od skrzyżowania z drogi krajowej nr 15 z drogą krajową nr 25 w mieście Inowrocław (skrzyżowanie ulic Dworcowej, Staszica i Laubitza) do skrzyżowania drogi krajowej nr 25 z drogą wojewódzką nr 246 w Złotnikach Kujawskich

- od skrzyżowania drogi krajowej nr 25 z drogą wojewódzką nr 246 w Złotnikach Kujawskich drogą wojewódzką nr 246 do miejscowości Gniewkowo (skrzyżowanie dróg: krajowej nr 15 oraz wojewódzkiej nr 246 – ulice Nowa, Powstańców Wielkopolskich oraz Inowrocławska).

 

Objazd mający za zadanie przejąć ruch tranzytowy z kierunku Torunia:

- drogą wojewódzką nr 246 od miejscowości Gniewkowo (skrzyżowanie dróg: krajowej nr 15 oraz wojewódzkiej nr 246 – ulice Nowa, oraz Toruńska - rondo) do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 252 w miejscowości Dąbrowa Biskupia

- drogą wojewódzką nr 252 do Inowrocławia do skrzyżowania z drogą krajową nr 15 (ulice Laubitza, Toruńską oraz Orłowską – rondo).
Tematy w artykule: kujawsko-pomorskie ruch drogowy

Podobne wiadomości:

Obwodnica Brodnicy na półmetku

Obwodnica Brodnicy na półmetku

Polskie drogi 2015-08-12

Kolejny remont na krajowej 25

Kolejny remont na krajowej 25

Polskie drogi 2015-10-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.

Zalando Zalando