mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Utrudnienia na piętnastce w kujawsko-pomorskim

Utrudnienia na piętnastce w kujawsko-pomorskim

W związku z rewitalizacją linii kolejowej prowadzoną przez PKP S.A. w dniach 18 - 26 października 2014 r. nastąpi ponowne zamknięcie przejazdu kolejowego w miejscowości Gniewkowo w kujawsko-pomorskim. Prace spowodują duże utrudnienia na DK nr 15. Wytyczone są objazdy.

Utrudnienia na piętnastce w kujawsko-pomorskim
Przewidziano trasy alternatywne i objazd dla pojazdów o DMC poniżej 3,5t, oraz dla pojazdów komunikacji publicznej:

1). Objazd dla samochodów poniżej 3,5 t. oraz pojazdów komunikacji publicznej odbywać się będzie:

- drogą powiatową nr 2520C od skrzyżowania z drogą krajową nr 15 do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 246

- drogą wojewódzką nr 246 do skrzyżowania dróg: krajowej nr 15 oraz wojewódzkiej nr 246 – ulice Nowa, Powstańców Wielkopolskich oraz Inowrocławska w m. Gniewkowo

- dla pojazdów komunikacji publicznej jadącej od strony Torunia zaprojektowano również objazd przez ul. Piasta w Gniewkowie o następującym przebiegu: drogą wojewódzką nr 246 od ronda w Gniewkowie (skrzyżowanie dróg: krajowej nr 15 oraz wojewódzkiej nr 246 – ulice Nowa, oraz Toruńska) do skrzyżowania ul. Piasta w Gniewkowie, a następnie ul. Piasta do skrzyżowania z DK 15 (ul. Piasta – DG nr 151114C następnie DW nr 299). Dalszy przebieg objazdu ulicą Inowrocławską (DK15) do skrzyżowania z DW246 (ul. Powstańców Wielkopolskich).

2).Objazdy dla pojazdów powyżej 3,5 t odbywać się będzie:

Objazd mający za zadanie przejąć ruch tranzytowy z kierunku Poznania:

- od skrzyżowania z drogi krajowej nr 15 z drogą krajową nr 25 w mieście Inowrocław (skrzyżowanie ulic Dworcowej, Staszica i Laubitza) do skrzyżowania drogi krajowej nr 25 z drogą wojewódzką nr 246 w Złotnikach Kujawskich

- od skrzyżowania drogi krajowej nr 25 z drogą wojewódzką nr 246 w Złotnikach Kujawskich drogą wojewódzką nr 246 do miejscowości Gniewkowo (skrzyżowanie dróg: krajowej nr 15 oraz wojewódzkiej nr 246 – ulice Nowa, Powstańców Wielkopolskich oraz Inowrocławska).

 

Objazd mający za zadanie przejąć ruch tranzytowy z kierunku Torunia:

- drogą wojewódzką nr 246 od miejscowości Gniewkowo (skrzyżowanie dróg: krajowej nr 15 oraz wojewódzkiej nr 246 – ulice Nowa, oraz Toruńska - rondo) do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 252 w miejscowości Dąbrowa Biskupia

- drogą wojewódzką nr 252 do Inowrocławia do skrzyżowania z drogą krajową nr 15 (ulice Laubitza, Toruńską oraz Orłowską – rondo).
Tematy w artykule: kujawsko-pomorskie ruch drogowy

Podobne wiadomości:

Znamy wykonawców wszystkich odcinków S5 w kujawsko-pomorskim

Znamy wykonawców wszystkich odcinków S5 w...

Polskie drogi 2015-08-21

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.