mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Utrudnienia w ruchu na granicy

Utrudnienia w ruchu na granicy

W wyniku intensywnych opadów deszczu nastąpiły uszkodzenia i lokalne podtopienia dróg dojazdowych do granicy państwa w rejonie Jakuszyc i Czerniawie Zdrój (woj. dolnośląskie). Obecnie można już dotrzeć do przejścia granicznego w Czerniawie Zdrój - informuje Komenda Główna Straży Granicznej.

Do przejścia granicznego w Jakuszycach mogą dojechać jedynie samochody osobowe. Na drodze dojazdowej do drogowego przejścia granicznego w Jakuszycach pomiędzy Jelenią Górą a Szklarską Porębą (droga krajowa nr 3) zerwana została nawierzchnia jezdni. Na tym odcinku wstrzymany został ruch  samochodów ciężarowych. Uszkodzona została także droga powiatowa nr 362 i na odcinku Szklarska Poręba-Świeradów Zdrój jest całkowicie nieprzejezdna.

Również po stronie czeskiej drogi dojazdowe do przejść granicznych zostały podmyte przez wylewające rzeki. Funkcjonariusze Straży Granicznej w przejściach granicznych w Jakuszycach i Czerniawie na bieżąco informują podróżnych przekraczających granicę o występujących lokalnie utrudnieniach w ruchu i nieprzejezdnych drogach.

Przeczytaj także:

Deszcz blokuje przygraniczną 'trójkę' (2006-08-08)

 

 

Tematy w artykule: dolnoslaskie

Podobne wiadomości:

Deszcz blokuje przygraniczną 'trójkę'

Deszcz blokuje przygraniczną 'trójkę'

Polskie drogi 2006-08-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.