mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Utrudnienia w ruchu na granicy

Utrudnienia w ruchu na granicy

W wyniku intensywnych opadów deszczu nastąpiły uszkodzenia i lokalne podtopienia dróg dojazdowych do granicy państwa w rejonie Jakuszyc i Czerniawie Zdrój (woj. dolnośląskie). Obecnie można już dotrzeć do przejścia granicznego w Czerniawie Zdrój - informuje Komenda Główna Straży Granicznej.

Do przejścia granicznego w Jakuszycach mogą dojechać jedynie samochody osobowe. Na drodze dojazdowej do drogowego przejścia granicznego w Jakuszycach pomiędzy Jelenią Górą a Szklarską Porębą (droga krajowa nr 3) zerwana została nawierzchnia jezdni. Na tym odcinku wstrzymany został ruch  samochodów ciężarowych. Uszkodzona została także droga powiatowa nr 362 i na odcinku Szklarska Poręba-Świeradów Zdrój jest całkowicie nieprzejezdna.

Również po stronie czeskiej drogi dojazdowe do przejść granicznych zostały podmyte przez wylewające rzeki. Funkcjonariusze Straży Granicznej w przejściach granicznych w Jakuszycach i Czerniawie na bieżąco informują podróżnych przekraczających granicę o występujących lokalnie utrudnieniach w ruchu i nieprzejezdnych drogach.

Przeczytaj także:

Deszcz blokuje przygraniczną 'trójkę' (2006-08-08)

 

 

Tematy w artykule: dolnoslaskie

Podobne wiadomości:

Deszcz blokuje przygraniczną 'trójkę'

Deszcz blokuje przygraniczną 'trójkę'

Polskie drogi 2006-08-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.