mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Utrudnienia w ruchu na poznańskich ulicach

Utrudnienia w ruchu na poznańskich ulicach

W poniedziałek, tj. 6 lipca br., rozpocznie się remont nawierzchni jezdni i chodników w obrębie tzw. trójkąta strzeleckiego, czyli pomiędzy ulicami Strzelecką, Garbary i Kazimierza Wielkiego w Poznaniu.  Ponadto nastąpiły zmiany w organizacji ruchu na ul. Bułgarskiej. Dłużej potrwają prace remontowe na ul. Winogrady.

Utrudnienia w ruchu na poznańskich ulicach
W pierwszym etapie remontu prowadzone będą prace brukarskie, miedzy innymi wymienione zostaną krawężniki i wpusty uliczne kanalizacji deszczowej, które nie spowodują dużych utrudnień w ruchu. Po 18 lipca br., kiedy rozpocznie się frezowanie starej, sfatygowanej nawierzchni jezdni i układanie nowej warstwy asfaltobetonu oraz wymiana płytek chodnikowych kierowcy i piesi, w tym okresie, muszą się liczyć z większymi utrudnieniami z zamknięciem ulic dla ruchu włącznie. Zakończenie prac przewidziane zostało na dzień 31 lipca 2009 roku.

W sobotę, tj. 4 lipca br., od godziny 6.00 do dnia 25 lipca br. nastąpiła  zmiana w organizacji ruchu na ulicy Bułgarskiej. W związku z przebudową ulicy Bułgarskiej na odcinku od ulicy Bukowskiej do ulicy Łubieńskiej zamknięta dla ruchu będzie zachodnia jezdnia ulicy (w kierunku do ulicy Grunwaldzkiej. Objazd został wytyczony ulicami Bukowską, Jasną (przy CH King Cross) oraz Łubieńskiej.

Z uwagi na warunki atmosferyczne (obfite opady deszczu) przedłużeniu ulegają terminy zakończenia prac na skrzyżowaniach ulicy Winogrady z ulicami Zagonową, Warzywną, Winną i Sadową do dnia 15 sierpnia 2009 roku.

Podobne wiadomości:

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Polskie drogi 2017-10-16

II runda Kia Lotos Cup - galeria zdjęć

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lamborghini Urus oficjalnie - dane techniczne, osiągi, rozwiązania
Lamborghini Urus oficjalnie - dane techniczne, osiągi, rozwiązania
Włoska stajnia z Sant Agata Bolognese długo kazała czekać na ten model. Oto Lamborghini Urus - superszybki SUV z bykiem na masce. Znamy już wszystkie szczegóły na jego temat.