mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Utrzymaniówka na Trasie Łazienkowskiej

Utrzymaniówka na Trasie Łazienkowskiej

Warszawski węzeł Stany Zjednoczone - Ostrobramska - Kinowa w ciagu Trasy Łazienkowskiej przechodzi renowację.

Utrzymaniówka na Trasie Łazienkowskiej
Od początku wakacji trwają prace utrzymaniowe na węźle Stany Zjednoczone - Ostrobramska - Kinowa. Gotowe są schody łączące przystanki autobusowe po stronie północnej węzła. Gotowy jest też chodnik po prawej stronie wiaduktu prowadzącego do ulicy Kinowej. Wymieniono już bariery energochłonne oraz balustrady chroniące ruch pieszych.

Intensywne prace prowadzone są po drugiej stronie węzła. Zawężony jest lewy pas estakady prowadzącej do Centrum. Zawężenie ma na celu zabezpieczenie robotników wykonujących prace związane z wymianą barier energochłonnych, pomostu dla pieszych wraz z balustradami.

Reszta prac odbywa się na podwieszanym rusztowaniu, bowiem prace utrzymaniowe przewidują także wymianę gzymsów, otulin, uzupełnieniu ubytków murów oporowych obiektu.

Są to kolejne prace utrzymaniowe na Trasie Łazienkowskiej. W ubiegłym roku dokonano modernizacji schodów i pomostów na ulicą Wał Miedzeszyński, mosty nad Kanałem Gocławskim, a także okładziny tuneli w zagłębieniach Trasy Łazienkowskiej. Inne prace modernizacyjne zapisane na 2011 rok - wymianę dylatacji mostu Łazienkowskiego i okładzin murów oporowych przy GUS - zostały przełożone na przyszły rok - informuje ZDM Warszawa.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 2
Mazda 2
Cena podstawowa już od: 54 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2

Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2

Polskie drogi 2017-09-06

Autobusy Mercedesa we Wrocławiu i w Warszawie

Autobusy Mercedesa we Wrocławiu i w Warszawie

Ciężarówki i Autobusy 2017-08-16

Komentuj:

~romek 2011-08-22

Tase Łazienkowską zaczeto budowac jeszcze w latach 60 p czym nastapiło zatrzymanie inwestycji zwiazane z polityką oszczędnosci konca lat 60 i w konsekwencji upadku ludzi -władzy Gomułki.Ciekawe ze takie inwestycje były problemem w skali kraju.O budowie autostrad nikt nawet nie marzył.Na ulicach mozna było policzyc samochody na palcach jednej ręki.Wegiel na Pogodnie w Szczecinie dowoził wozak który ciagnoł mocny koń.Pamietam jego mocno spracowany zapach kiedy latem docierał z furmanka pełna wegla do odbiorcy.Syrenki szt3 na mojej ulicy 800m długosci były w posiadaniu osób majacych prywatne warsztay naprawy tv jak równiej jedna nalezała do oficera MO który szybko awansował po strzelanienie w miescie.Tak w po roku 70 mocno awansowali społecznie rózni cwaniacy którzy mieli w dupie honor i inne elementy.Podobnie dzisiaj polityka bezideowa znowu jest na pierwszym miejscu

~Nick 2011-08-08

Za wczesnego PRL autor zrobiłby karierę z tą "utrzymaniówką". No może wracają te czasy młodych wybitnych synów polskiego ludu?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.