mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Uwaga na remonty na Podkarpaciu

Uwaga na remonty na Podkarpaciu

Remontowane są drogi na Podkarpaciu ale remonty sprawiają też utrudnienia w ruchu. W najbliższych dniach kierowcy napotkają je na kilkunastu odcinkach dróg krajowych.

Uwaga na remonty na Podkarpaciu

Droga nr 4


Odcinek Machowa - Pilzno
Na odcinku 7,5 km trwa przebudowa jezdni. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, jezdnia jest zwężona do dwóch pasów po 3,5 m w obu kierunkach. Roboty na przemian po obu stronach.

Odcinek Pilzno - Nagawczyna
Obowiązuje zakaz wyprzedzania, ograniczenie prędkości do 50 km/h i zwężenie jezdni do dwóch pasów ruchu po 3,5 m w obu kierunkach. Roboty są prowadzone na przemian po lewej i prawej stronie.

Odcinek Dębica - Ropczyce
Prace trwają na długości 9,2 km. Obowiązuje zakaz wyprzedzania, ograniczenie prędkości do 50 km/h i zwężenie jezdni do dwóch pasów ruchu po 3,5 m w obu kierunkach.

Odcinek Ropczyce - Sędziszów Małopolski - Klęczany
Na remontowanym odcinku (12,3 km) obowiązuje zwężenie jezdni do dwóch pasów ruchu po 3,5 m w obu kierunkach. Obowiązuje zakaz wyprzedzania, ograniczenie prędkości do 50 km/h. Roboty są prowadzone odcinkami, na przemian po lewej i prawej stronie oraz na wysepkach.

Odcinek Rzeszów - Łańcut
Na remontowanym odcinku jezdnia jest zwężona do dwóch pasów ruchu po 3,5 m w obu kierunkach. Obowiązuje zakaz wyprzedzania, ograniczenie prędkości do 50 km/h, strefa robót wygrodzona jest tablicami kierującymi i zaporami drogowymi. Utrudnienia na długości 11,7 km.


Droga nr 9


Kupno - Widełka
- przebudowa drogi. Obowiązuje tu ograniczenie prędkości do 50 km/h. Podczas robót w ciągu dnia ruch odbywa się wahadłowo i jest sterowany ręcznie. Nocą włączana jest sygnalizacja świetlna.

Rzeszów - Domaradz - malowanie pasów. Roboty bezpośrednio na jezdni. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Lutcza - remont drogi. Roboty są wykonywane odcinkami, na których ruch będzie odbywał się wahadłowo i w zależności od potrzeb będzie sterowany ręcznie lub przy pomocy sygnalizacji świetlnej. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Dukla - remont mostu. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, ruch odbywa się wahadłowo.


Droga nr 19

Most przez rzekę San w miejscowości Zarzecze
Ograniczenie w ruchu spowodowane złym stanem technicznym mostu. Prędkość maksymalna na tym odcinku to 50 km/h, obowiązuje ruch wahadłowy sterowany za pomocą sygnalizacji świetlnej.
Kamień - budowa chodnika oraz remont odwodnienia i zjazdów. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h i zwężenie jezdni.


Droga nr 28

Besko, most na Wisłoku

Obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h. Z powodu złego stanu technicznego mostu został wprowadzony ruch wahadłowy kierowany sygnalizacją świetlną. Szerokośa pasa ruchu wynosi 4 m.

Kuźmina - remont mostu
Ruch odbywa się wahadłowo, obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Na moście działa sygnalizacja świetlna.


Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross