mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Uwaga na remonty na Podkarpaciu

Uwaga na remonty na Podkarpaciu

Remontowane są drogi na Podkarpaciu ale remonty sprawiają też utrudnienia w ruchu. W najbliższych dniach kierowcy napotkają je na kilkunastu odcinkach dróg krajowych.

Uwaga na remonty na Podkarpaciu

Droga nr 4


Odcinek Machowa - Pilzno
Na odcinku 7,5 km trwa przebudowa jezdni. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, jezdnia jest zwężona do dwóch pasów po 3,5 m w obu kierunkach. Roboty na przemian po obu stronach.

Odcinek Pilzno - Nagawczyna
Obowiązuje zakaz wyprzedzania, ograniczenie prędkości do 50 km/h i zwężenie jezdni do dwóch pasów ruchu po 3,5 m w obu kierunkach. Roboty są prowadzone na przemian po lewej i prawej stronie.

Odcinek Dębica - Ropczyce
Prace trwają na długości 9,2 km. Obowiązuje zakaz wyprzedzania, ograniczenie prędkości do 50 km/h i zwężenie jezdni do dwóch pasów ruchu po 3,5 m w obu kierunkach.

Odcinek Ropczyce - Sędziszów Małopolski - Klęczany
Na remontowanym odcinku (12,3 km) obowiązuje zwężenie jezdni do dwóch pasów ruchu po 3,5 m w obu kierunkach. Obowiązuje zakaz wyprzedzania, ograniczenie prędkości do 50 km/h. Roboty są prowadzone odcinkami, na przemian po lewej i prawej stronie oraz na wysepkach.

Odcinek Rzeszów - Łańcut
Na remontowanym odcinku jezdnia jest zwężona do dwóch pasów ruchu po 3,5 m w obu kierunkach. Obowiązuje zakaz wyprzedzania, ograniczenie prędkości do 50 km/h, strefa robót wygrodzona jest tablicami kierującymi i zaporami drogowymi. Utrudnienia na długości 11,7 km.


Droga nr 9


Kupno - Widełka
- przebudowa drogi. Obowiązuje tu ograniczenie prędkości do 50 km/h. Podczas robót w ciągu dnia ruch odbywa się wahadłowo i jest sterowany ręcznie. Nocą włączana jest sygnalizacja świetlna.

Rzeszów - Domaradz - malowanie pasów. Roboty bezpośrednio na jezdni. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Lutcza - remont drogi. Roboty są wykonywane odcinkami, na których ruch będzie odbywał się wahadłowo i w zależności od potrzeb będzie sterowany ręcznie lub przy pomocy sygnalizacji świetlnej. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Dukla - remont mostu. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, ruch odbywa się wahadłowo.


Droga nr 19

Most przez rzekę San w miejscowości Zarzecze
Ograniczenie w ruchu spowodowane złym stanem technicznym mostu. Prędkość maksymalna na tym odcinku to 50 km/h, obowiązuje ruch wahadłowy sterowany za pomocą sygnalizacji świetlnej.
Kamień - budowa chodnika oraz remont odwodnienia i zjazdów. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h i zwężenie jezdni.


Droga nr 28

Besko, most na Wisłoku

Obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h. Z powodu złego stanu technicznego mostu został wprowadzony ruch wahadłowy kierowany sygnalizacją świetlną. Szerokośa pasa ruchu wynosi 4 m.

Kuźmina - remont mostu
Ruch odbywa się wahadłowo, obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Na moście działa sygnalizacja świetlna.


Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Punkty karne przez internet od 24 kwietnia
Punkty karne przez internet od 24 kwietnia
Wielu kierowców długo czekało na taką możliwość. Usługa umożliwiająca sprawdzenie liczby punktów karnych jest już praktycznie gotowa. Jednak premiera nastąpi prawdopodobnie później niż to komunikowano.