mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Uwaga na utrudnienia w Sanoku

Uwaga na utrudnienia w Sanoku

W Sanoku wprowadzono nową, tymczasową organizację ruchu. Związane jest to z rozpoczęciem prac remontowych na moście przez rzekę Stróża Wielka w Sanoku. Ruch pojazdów odbywa się jednym pasem ruchu. W miarę postępu robót wprowadzany będzie także ruch wahadłowy, sterowany sygnalizacją świetlną.

Uwaga na utrudnienia w Sanoku
Wykonawcą remontu mostu jest Przedsiębiorstwo Budowlane STALMOST Sp. z o.o. ze Stalowej Woli. Planowany termin zakończenia wszystkich prac to listopad br. natomiast łączny koszt zadania to 985 tys. zł.

Prace remontowe będą prowadzone połówkowo „pod ruchem”. Będą polegały na całkowitej wymianie wyposażenia, wykonaniu nadbetonu istniejącej płyty pomostu wraz z nowymi płytami przejściowymi, a następnie na wykonaniu nowych nawierzchni mineralno-asfaltowych na moście i dojazdach.

- W związku ze specyfiką prowadzenia prac „pod ruchem” i wieloetapowym projektem tymczasowej organizacji ruchu dostosowanym do charakterystyki prowadzonych robót, GDDKiA zwraca się do kierowców z prośbą o zachowaniu w tym miejscu szczególnej ostrożności i stosowanie się do pionowego i poziomego oznakowania tymczasowego, a także do sygnałów wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Lokalnie może się bowiem zdarzyć, iż konieczne będzie ręczne sterowanie ruchem. Ważnym zaznaczenia jest także fakt, iż z uwagi na lokalizację robót, bezpieczeństwo pracowników, duże natężenie ruchu oraz dużą różnicę wysokości pomiędzy jednym a drugim pasem, ruch wahadłowy będzie się tam odbywał aż do momentu całkowitego zakończenia robót. Mając jednak na uwadze to, że droga nr 84 stanowi bezpośredni dojazd w kierunku Bieszczad a prowadzone roboty będą powodować pewne uciążliwości, Wykonawca zapewnia, że dołożone zostaną wszelkie starania , aby prace były prowadzone terminowo i sprawnie - zaznacza GDDKiA.
Tematy w artykule: utrudnienia w ruchu

Podobne wiadomości:

Kolejne utrudnienia w ruchu na Mazowszu

Kolejne utrudnienia w ruchu na Mazowszu

Polskie drogi 2014-12-15

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Polskie drogi 2016-07-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.