mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Uważniej na drogach krajowych 77 i 79 w Sandomierzu

Uważniej na drogach krajowych 77 i 79 w Sandomierzu

Po ulewnych opadach deszczu kierowcy moga napotkać utrudnienia na drogach krajowych  nr  77 (Lipnik – Sandomierz – Stalowa Wola) i nr 79 (Warszawa – Sandomierz  - Kraków).

Uważniej na drogach krajowych 77 i 79 w Sandomierzu
Stan na 27 lipca 2011:
  • Droga krajowa nr  77 w Sandomierzu jest przejezdna, a lokalne utrudnienia, takie jak zwężenie jezdni na ulicy Wielowiejskiej, związane są z likwidacją szkód oraz trwającymi pracami naprawczymi na skarpie i poboczu. Okresowo wprowadzany jest tam ruch wahadłowy sterowany przez policję.

  • Zamknięty dla ruchu został odcinek drogi krajowej 79 od Sandomierza (od węzła Kraków) do miejscowości Polanów (koło Samborca). Ruchem kieruje policja. Jest to spowodowane szkodami powodziowymi na ulicach: Jana Pawła II i Krakowskiej w Sandomierzu oraz w miejscowościach Strochcice i Andruszkowice. Otwarcie tego odcinka dla ruchu przewiduje się w czwartek 28 lipca 2011 około godziny 9, po dokonaniu uprzątnięcia nawierzchni z namułu.

  • Od godziny 9 w czwartek 28 lipca 2011 zostanie wprowadzony ruch wahadłowy na odcinku drogi krajowej 79 w Sandomierzu  czyli na ulicy Jana Pawła II od skrzyżowania z ulicą Browarną do skrzyżowania z ulicą Zamkową i Bulwarem J. Piłsudskiego. Ruch na odcinku o długości  około 600 m będzie sterowany sygnalizacją świetlną. Powyższe utrudnienie spowodowane jest koniecznością naprawy korpusu drogi i nawierzchni.

  • Ruch tranzytowy z kierunku Krakowa do Sandomierza kierowany jest w miejscowości Łoniów droga krajową nr 9 na Lipnik i dalej  drogą krajową nr 77 na Sandomierz.

Podobne wiadomości:

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.